Απογοητευτικός και πάλι εκτός έδρας ο Παναθηναϊκός, ο οποίος φωνάζει πως δεν μπορεί μακριά από τη Λεωφόρο.

Πολύτιμη νίκη για τον Αστέρα με 1-0 κόντρα στον Παναθηναϊκό.

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Στο έδαφος ο Αθανασιάδης, προσωρινή διακοπή.

21:16

Από εκτέλεση κόρνερ ο Ιγκλέσιας παίρνει την πρώτη κεφαλιά και στο δεύτερο δοκάρι ο ολομόναχος Μουνάφο ανοίγει το σκορ.

21:16

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:11

82': Στη θέση του Καλτσά ο Ιγκόρ για τον Αστέρα.

21:09

80': Κίτρινη στον Τόνσο.

21:07

Έχει γίνει άναρχο το ματς.

21:03

73': Καμπέσας αντί Χίλιεμαρκ για τον Παναθηναϊκό.

21:01

72': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Χουλτ κάνει το γύρισμα, ο Λουντ σουτάρει αμέσως και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

21:01

70': Κίτρινη στον Κώτσιρα.

20:58

68': Κίτρινη στον Κουρμπέλη.

20:54

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Γκοντό φεύγει στην πλάτη της άμυνας, κάνει το πλασέ, ο Βλαχοδήμος αποκρούει και στη συνέχεια η μπάλα χτυπά ξανά στον φορ των γηπεδούχων και φεύγει άουτ.

20:52

63': Μουνιέ αντί Βιγιαφάνιες για τον Παναθηναϊκό.

20:52

62': Σε θέση οφσάιντ ο Γκοντό, ο οποίος φεύγει μόνος του. Φάνηκε να καλύπτεται.

20:50

60': Μαντίντα αντί Κυριακόπουλου για τον Αστέρα.

20:49

59': Κίτρινη στον Πασαλίδη.

20:47

57': Γκοντό αντί Δουβίκα για τον Αστέρα.

20:44

55': Μακρινό σουτ του Γιαννούλη, μπλοκάρει ο Βλαχοδήμος.

20:42

53': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Μολίνς κάνει τσαφ, ο Μολέδο το γυριστό, η μπάλα κοντράρει στον Δουβίκα και φεύγει εκτός. Ανεκμετάλλευτο περνά το νέο κόρνερ.

20:40

50': Κίτρινες και στους δύο.

20:39

Ένταση ανάμεσα στον Κυριακόπουλο και τον Μολέδο.

20:38

48': Κόρνερ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.