0
16:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Απόλυτα δίκαιη η νίκη των Αχαιών στην πρεμιέρα τους στο φετινό πρωτάθλημα της Β' Εθνικής.

16:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

16:50

Ο Στεργίδης δέχεται την πάσα του Μουστακόπουλου, κάνει την ατομική προσπάθεια από δεξιά και το σουτ, νικά τον Αποστολίδη και «κλειδώνει» το τρίποντο, 2-0.

16:49

90'+2: ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:48

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Στεργίδη, φεύγει άουτ η μπάλα.

16:47

90': Ο Ελευθεριάδης προσπαθεί να αιφνιδιάσει τον Αποστολίδη με μακρινό σουτ, μπλοκάρει ο γκολκίπερ του ΑΟΤ.

16:44

87': Κίτρινη στον Γκίνο.

16:42

85': Τρίτη αλλαγή και για την Παναχαϊκή, Αργυρόπουλος αντί Φωτάκη.

16:41

84': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Γροντής αντί Μίλιεβιτς.

16:35

78': Κίτρινη στον Σωτηράκο.

16:34

77': Φουρλάνος αντί Μωραΐτη στη δεύτερη αλλαγή της Παναχαϊκής.

16:34

77': Σουτ του Μίλιεβιτς, είναι άστοχο.

16:32

75': Κίτρινη στον Στεργίδη.

16:29

72': Πρώτη αλλαγή και αναγκαστική για την Παναχαϊκή, Σωτηράκος αντί του τραυματία Λουμπαρδέα.

16:26

69': Μπουντόπουλος αντί Ανδρεόπουλου, δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

16:23

66': Ωραίο συρτό σουτ του Ελευθεριάδη, η μπάλα περνά άουτ.

16:18

61': Καπός αντί Ντίνα, πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

16:17

60': Κίτρινη στον Τζόκιτς.

16:16

Ο Πολίμος σουτάρει συρτά, ο Βέρτζος βρίσκει άθελά του την μπάλα και αυτή καταλήγει στα δίχτυα του Αποστολίδη.

16:15

58': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:13

56': Μακρινό σουτ του Γκίνο, περνά άουτ η μπάλα.

16:09

52': Δυνατό σουτ του Μουστακόπουλου, αποκρούει δύσκολα με τις γροθιές ο Αποστολίδης.

16:06

49': Κίτρινη στον Ανδρεόπουλο.

16:03

46': Σουτ του Φωτάκη, άστοχο.

16:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:47

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 0-0.

15:46

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.