16:56

16:56

Με ήττα ξεκινούν στη Β' Εθνική οι Αρτινοί.

16:55

Οι γηπεδούχοι είχαν τις ευκαιρίες, εκείνοι το πάλεψαν περισσότερο και τελικά πήραν το ματς.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό με 1-0.

16:55

90'+6: Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση φάουλ του Λουκίνα.

16:54

90'+5: Κίτρινη στον Λουκίνα.

16:53

90'+4: Κίτρινη στον Γκίνη.

16:50

16:49

90': Αποβάλλεται ο Τόλι βλέποντας μέσα σε λίγα λεπτά δεύτερη κίτρινη. Με δέκα οι γηπεδούχοι.

16:46

87': Μιχάλης αντί Θεολόγου για την Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:46

87': Κόρνερ για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Με πάσα το εκτελεί ο Βρεττός και η φάση περνά.

16:41

82': Κίτρινη στον Τόλι.

16:40

81': Στη θέση του Ξύδα ο Ντάγκρας για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

16:39

81': Κόρνερ για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Το εκτελεί ο Βρεττός στο πρώτο δοκάρι και ο Καραγιαννίδης απομακρύνει.

16:37

78': Στη θέση του Λεό ο Νικόλτσης για τους γηπεδούχους.

16:33

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:28

68': Κακή εκτέλεση φάουλ του Μακρίδη, στο τείχος η μπάλα.

16:27

68': Τελικά αντικαθίσταται ο Σάλιακας, στη θέση του ο Σελινιωτάκης.

16:25

Έχει μικροενοχλήσεις ο Σάλιακας, αλλά λέει ότι μπορεί να συνεχίσει.

16:24

65': Κυριάκης αντί Γυφτοκώστα για τους φιλοξενούμενους.

16:20

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό! Από διαγώνια θέση μέσα δεξιά ο Λεό κάνει το σουτ και ο Μέλκας αποκρούει με τα πόδια, ενώ στην εξέλιξη της φάσης ο Βρεττός αστοχεί.

16:16

57': Κίτρινη στον Λαζαρίδη.

16:15

Εκτελείται το κόρνερ, ο Ξύδας πέφτοντας κάνει το σουτ και ανοίγει το σκορ.

16:15

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:14

55': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό! Ο Βρεττός κάνει καλή ενέργεια, δίνει στον Ξύδα, εκείνος κάνει από καλή θέση το σουτ και η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

16:12

53': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:08

Πολλές οι μονομαχίες που δίνει ο Λουκίνας, που προσπαθεί να κρατά την μπάλα και να τη σπάει στους συμπαίκτες του.

16:04

46': Χούσος αντί Ευαγγέλου για την Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:04

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:49

15:48

15:47

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Παπανίκου.

15:46

44': Κίτρινη στον Μακρή.

15:44

42': Την τελευταία στιγμή κόβεται ο Βρεττός, ο οποίος θα έβγαινε μόνος του με τον Μέλκα.

15:40

38': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό! Ο Λεό κάνει το πλασέ και ο Μέλκας αποκρούει.

15:37

35': Ο Ξύδας παίρνει την κεφαλιά, ο Παντελάκης δεν μπορεί να πιάσει το γυριστό και η φάση περνά.

15:34

Αρκετές οι μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

15:29

27': Ατομική ενέργεια του Αρναούτογλου, κάνει και το σουτ και τελικά κερδίζει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:28

26': Κίτρινη στον Παπανίκου.

15:23

Συνεχώς όρθιος ο Πετράκης, ο Παπαβασιλείου είναι πιο ήρεμος.

15:19

Ψηλά πιέζουν οι παίκτες του Πετράκη.

15:15

13': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό! Ο Λεό σουτάρει από καλή θέση, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:11

Καλύτερα πατούν οι Χανιώτες.

15:08

6': Καλό σουτ του Σάλιακα, ο οποίος προσπάθησε να κρεμάσει τον Μέλκα.

15:05

3': Κίτρινη στον Θεολόγου.

15:03

2': Ο Μακρής δοκιμάζει το πόδι του και ο Λαζαρίδης μπλοκάρει.

15:02

14:58

Ελάχιστος ο κόσμος στο γήπεδο, περίπου 150 άτομα.

14:56

Πρώτο ματς στη Β' Εθνική για τους Αρτινούς, οι οποίοι θα ήθελαν ένα θετικό αποτέλεσμα.

14:53

Να ξεκινήσουν με το δεξί θέλουν οι Χανιώτες, οι οποίοι πάντως είναι τυπικά φιλοξενούμενοι, αφού το ματς γίνεται στο Ρέθυμνο.

14:50

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Χανιά-Κισσαμικό με την Α.Ε. Καραϊσκάκης ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

Λαζαρίδης, Τόλι, Παντελάκης, Ζιούλης, Λεμονής, Αρναούτογλου, Σάλιακας, Γκίνη, Βρεττός, Ξύδας, Λεό.
Μέλκας, Παπανίκου, Τσοντάκης, Θεολόγου, Καραγιαννίδης, Κόλλινς, Μακρής, Γυφτοκώστας, Μακρίδης, Λουκίνας, Ευαγγέλου.
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου) Βοηθοί: Παπαδάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου) 4ος: Κουναλάκης (Ηρακλείου)