Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:57

Έδειξαν διάθεση και οι γηπεδούχοι που δικαιούταν το γκολ, που, όμως, ήρθε αργά.

16:56

Ο ΟΦΗ ξεκινά νικηφόρα τις υποχρεώσεις του στο φετινό πρωτάθλημα και μάλιστα εκτός έδρας, κάνοντας το πρώτο από τα - πολλά - βήματα για την επίτευξη του στόχου της ανόδου.

16:55

Λήξη του ματς! 1-2.

16:54

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ και ο Τσελεπίδης πιάνει την κεφαλιά και μειώνει.

16:54

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

16:54

90'+3: Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό.

16:52

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων, με τις δύο ομάδες να δείχνουν έτσι κι αλλιώς συμβιβασμένες με το αποτέλεσμα.

16:48

87': Κίτρινη κάρτα στον Κοιλιάρα.

16:44

83': Κίτρινη κάρτα στον Φουσού.

16:41

79': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ρούσσος στη θέση του Κομεσίδη.

16:39

78': Κίτρινη κάρτα στον Τσελεπίδη.

16:37

76': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ωραία σέντρα του Τσελεπίδη από τα αριστερά, ο Γκούρτσας πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:36

75': Αλλαγή για το ΟΦΗ. Ο Πουρτουλίδης στη θέση του Οικονόμου.

16:36

75': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:34

73': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Ο Κουσκουνάς πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:33

72': Δυνατό σουτ του Σιάκκα λίγο πίσω από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

16:31

70': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Φουσού στη θέση του Πόζογλου και ο Δούμτσος στη θέση του Ρούτση.

16:29

68': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:25

Ο Οικονόμου βγάζει εξαιρετική μπαλιά στην περιοχή για τον Ορτέγκα, ο Ρίστιτς αποκρούει, αλλά ο Κουτσιανικούλης βρίσκεται μόνος του στην περιοχή και με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:25

63': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!