-
0
19:10

19:09

Σαφώς ανώτερη η Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο, άκρως αποτελεσματική και δίκαιη νίκη.

19:08

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:07

Ο Βασιλαντωνόπουλος κάνει και το 2-0 με πλασέ, όντας αφύλακτος στη μικρή περιοχή μετά από πάσα του Τσούκαλου από αριστερά.

19:06

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:03

89': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

89': Κόρνερ κερδίζει ο Δημούτσος, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

88' Κίτρινη στον Ενσικουλού για φάουλ στον Φράγκο.

19:01

88': Εκτελεί ο Πίτι, άουτ η μπάλα μετά από κεφαλιά του Αναστασιάδη.

19:01

88': Κερδίζει κόρνερ ο Πίτι για τη Λαμία.

19:01

87': Φράγκος αντί Ακόστα, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:59

86': Σουτ του Κοροβέση, περνά ψηλά άουτ η μπάλα.

18:58

85': Από μία κίτρινη σε Τσούκαλο και Κρος.

18:57

Αποβάλλεται από τον διαιτητή Μπλάνα ο Γιώργος Παράσχος για διαμαρτυρία.

18:56

83': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο για καθυστέρηση.

18:55

82': Κόρνερ παραχωρεί ο Ααίγκμπα για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:53

80': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Τσούκαλος αντί Βάντερσον.

18:53

80': Δημούτσος αντί Καρυπίδη, τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

18:52

Κίτρινη στον Γκρζέλτσακ.

18:48

75': Αποβάλλεται για διαμαρτυρία από τον πάγκο του Πλατανιά ο γενικός αρχηγός Μαχαίρας.

18:45

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά, Παπανικολάου αντί Ντεβέσα.

18:44

71': Σουτ του Μπλάζιτς, μπλοκάρει ο Κοκκαλάς.

18:40

67': Πέναλτι στον Κοροβέση από μαρκάρισμα του Όμο ζητά ο Πλατανιάς, ο παίκτης της Λαμίας έχει βρει την μπάλα πρώτα, δεν υπάρχει παράβαση, ορθή η απόφαση του διαιτητή Μπλάνα να δώσει συνέχεια στο ματς.

18:40

67': Σουτ του Βασιλαντωνόπουλου από πλάγια θέση, περνά άουτ η μπάλα.

18:38

65': Σουτ του Πίτι μέσα από την περιοχή, κοντράρει η μπάλα στον Κρος και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

64': Κοροβέσης αντί Πλιάτσικα, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

18:36

63': Κόρνερ κερδίζει ο Ενσικουλού για τον Πλατανιά, κερδίζει φάουλ ο Παπαδόπουλος μετά την εκτέλεση του Σκαρντοβέλι.

18:34

61': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Πίτι.

18:30

58': Σουτ του Μπλάζιτς εκτός περιοχής, περνά άουτ η μπάλα.

18:28

56': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, ο Πίτι στη θέση του Αναστασόπουλου.

18:24

Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Βασιλαντωνόπουλου, που μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και με δυνατό σουτ νικά τον Κοκκαλά στην κλειστή γωνία, 1-0. Είχε προηγηθεί φάουλ του Ντικαμονά στον Ακόστα και ο ρέφερι Μπλάνας άφησε το πλεονέκτημα.

18:22

50': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:21

48': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Γκρζέλτσακ.

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.