-
1
19:11

19:10

Απογοήτευση στους γηπεδούχους, οι οποίοι μετά από δύο ήττες πήραν μόνο έναν βαθμό, ικανοποίηση για τους φιλοξενούμενους.

19:10

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:08

90'+4: Κίτρινη στον Ντάσιο για σκληρό φάουλ στον Μάζουρεκ. Άναψαν στη συνέχεια τα αίματα ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

19:07

Στο έδαφος ο Καστιγέχος για να κερδίσει χρόνο. Έξαλλος ο Μόρας με τις πολλές διακοπές που έχει το ματς.

19:06

90'+2: Μακρινό πλασέ του Ροντρίγκες, εύκολα ο Τσόβιτς.

19:05

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Ροντρίγκες αντί Κλέσιο για τον Παναιτωλικό. Και αυτή η αλλαγή αναγκαστική.

19:02

88': Στη θέση του Κούρου, που δεν μπορεί να συνεχίσει, ο Ντάσιος για τον Απόλλωνα.

19:01

85': Κίτρινη για τον Μόρα.

18:57

83': Ο Μοράρ πλασάρει από μέσα αριστερά ψάχνοντας την αντίθετη γωνιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

18:55

81': Στη θέση του Χουάρες, ο οποίος έχει ενοχλήσεις, ο Μάατσι για τον Απόλλωνα.

18:53

79': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Βολίδα του Λόπες από μακριά, αποκρούει ο Τσόβιτς.

18:52

78': Κίτρινη στον Μπράβο.

18:51

77': Μοράρ αντί Ρόσα για τον Παναιτωλικό.

18:48

74': Κίτρινη στον Μύγα.

18:46

72': Κίτρινη στον Κούρο.

18:43

Είναι εμφανές πως υπάρχει πλέον άγχος στους γηπεδούχους.

18:40

66': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Πολύ καλό σουτ εκτός περιοχής, αποκρούει εντυπωσιακά ο Τσόβιτς.

18:38

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Χουάρες.

18:34

60': Στη θέση του Μάρκος Πάουλο ο Μπράβο για τον Παναιτωλικό.

18:34

Ο Κούρος έχει όλο τον χρόνο να σημαδέψει, ο Ανιέτε στρώνει στον Αλμπάνη και εκείνος από μέσα δεξιά με διαγώνιο σουτ ισοφαρίζει σε 1-1.

18:34

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

18:30

56': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Καστιγέχος σπάει για τον Κονέ, εκείνος μπαίνει ανενόχλητος στην περιοχή, αλλά αστοχεί.

18:27

52': Προσπαθεί ο Κλέσιο να τσιμπήσει την μπάλα, αλλά ο Τσόβιτς τον σταματά.

18:25

51':Δυνατό σουτ του Αλμπάνη εκτός περιοχής, αποκρούει με δυσκολία ο Κυριακίδης.

18:23

49': Ο Ρόσα κάνει σουτ από μέσα αριστερά και ο Τσόβιτς μπλοκάρει.

18:20

46': Ανιέτε αντί Μενδρινού για τον Απόλλωνα.

18:20

18:18

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:03

18:02

18:01

44': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Εκτελείται φάουλ από τον Πάουλο, ο Μόρας πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Τσόβιτς αποκρούει. Στη συνέχεια της φάσης αστοχεί από κοντά ο Ντίας.

17:57

41': Κίτρινη στον Μενδρινό.

17:56

40': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Το εκτελεί ο Κονέ και η φάση περνά.

17:53

Ο Μύγας εκτελεί πλάγιο, η κεφαλιά του Μαρκόφσκι κοντράρει και ο Ντίας από μέσα δεξιά ανοίγει το σκορ.

17:52

36': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:49

33': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Από την εκτέλεσή του η μπάλα φτάνει στον Λόπες, εκείνος σουτάρει από τα όρια της περιοχής και αστοχεί.

17:47

31': Σε θέση οφσάιντ ο Μάζουρεκ, σωστή η υπόδειξη.