0
16:50

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα σε όλους!

16:49

Η Δόξα Δράμας επιβεβαιώνει τον τίτλο του φαβορί επικρατώντας με 2-0 της Αναγέννησης Καρδίτσας

16:49

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:48

90+3': Σε θέση οφσάιντ ο Λίτσκας, σωστή η υπόδειξη!

16:46

+3' καθυστερήσεων

16:44

89': Σε θέση οφσάιντ ο Πετρόπουλος, σωστή η υπόδειξη.

16:42

86': Ο Μένκα απομακρούνει με τα πόδια σε σουτ του Κονέ, έπειτα από κάθετη πάσα του Σούντουρα, ευκαιρία για την ΑΣΑ!

16:39

13(7) - 3(2) οι τελικές προσπάθειες

16:38

Η Αναγέννηση προσπαθεί να γίνει πιο απειλητική προς την εστία των γηπεδούχων.

16:34

78': Τρίτη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Κονέ περνά στη θέση του Τζέκου.

16:34

78': Τρίτη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Λίτσκας θα κάνει ντεμπούτο αντί του Μαρκόπουλου που έπραξε το ίδιο για πρώτη φορά σε ηλικία 25 ετών.

16:32

71% - 29% η κατοχή μπάλας

16:31

Οι οπαδοί της Δόξας χειροκροτούν εκείνους της Δόξας ανταλλάσσοντας συνθήματα.

16:27

72': Σουτ του Ριζογιάννη από μακριά, άουτ.

16:25

70': Απευθείας βολέ του Κάσες εκτός περιοχής, άουτ.

16:24

69': Κίτρινη κάρτα στον Τζέκο για φάουλ στον Μπαϊκαρά διότι βρήκε το πρόσωπο του Τούρκου χαφ.

16:23

68': Σε θέση οφσάιντ ο Κισκαμπάνης, σωστή η υπόδειξη.

16:21

66': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους από αριστερά δεν αποφέρει αποτέλεσμα.

16:21

65': Ευκαιρία για την ΑΣΑ! Ο Πλαβούκος σουτάρει μέσα από την περιοχή και ο Μένκα αποκρούει εντυπωσιακά!

16:19

63': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Πετρόπουλος.

16:18

62': Ευκαιρία για τη Δόξα! Ο Μαρκόπουλος ελίσσεται μέσα από την περιοχή με τη μπάλα να περνά λίγο πάνω από τη συμβολή οριζόντιο και αριστερού δοκαριού!

16:17

61': Μακρινό βολ - πλανέ του Τζέκου, άουτ.

16:16

61': Ο Παπαευθυμίου αντικαθιστά τον Κωνσταντινόπουλο για τη δεύτερη αλλαγή της ΑΣΑ.

16:15

60': Δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Πετρόπουλος αντικαθιστά τον Ματσούκα.

16:13

58': Επιθετικό φάουλ του Κισκαμπάνη πάνω στον Μένκα.

16:12

55': Ο Σουντούρα ελίσσεται υπό την πίεση του Τζέκου, αλλά η μπάλα φτάνει με ευκολία στον Γκέκα.

16:05

50': Ο Καρίκι ανατρέπει τον Μαρκόπουλο και αντικρίζει την πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς.

16:04

49': Ο Ριζογιάννης εκτελεί φάουλ λίγα μέτρα και κεντρικά έξω από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής πάνω στον Γκέκα!

16:03

Ο Ματσούκας ελίσσεται κάθετα εκτός περιοχής της Δόξας και πασάρει στον Κάσες που κάνει αριστερό πλασέ στην αριστερή γωνία του Γκέκα!

16:02

47': ΓΚΟΛ και 2-0 για τη Δόξα!

16:01

46': Πρώτη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Σταματάκης που χτύπησε στον κεφάλι αντικαθίσταται από τον Μασούρα που κάνει ντεμπούτο σε αγώνα επαγγελματικού πρωταθλήματος και θα αγωνιστεί ως εξτρέμ.

16:01

46': Σέντρα στο β' ημιχρόνο!