Συνεχίζει να... τρελαίνει κόσμο ο Ατρόμητος, που αποδεικνύει ότι κορυφή δεν τον ζαλίζει, περνώντας νικηφόρα και από τα «Πηγάδια».

16:49

Λήξη του ματς! 0-2.

16:45

16:41

86': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες στη θέση του Μάντσον.

16:38

Ο Γιαννούλης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Ντιγκινί πιάνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή το σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα οριακά κάτω από το οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα.

16:38

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:37

82': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

16:33

78': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος στη θέση του Ντάουντα.

16:31

76': Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο.

16:31

76': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτη.

16:31

Μικρή διακοπή καθώς υπάρχει ένταση μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων, με πρωταγωνιστές Μπρίτο και Γιαννιώτη.

16:27

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Ουάρντα που αποθεώνεται από τους φίλους του Ατρομήτου που είναι στο ματς.

16:26

72': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ουάρντα, ο Χατζηισαΐας δεν μπορεί να τη στείλει στα δίχτυα με κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

16:25

70': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ωραία προσπάθεια του Μπαξεβανίδη από τα δεξιά, πιάνει και το σουτ, με την μπάλα να περνά ξυστά από το δεξί κάθετο δοκάρι του Γιαννιώτη.

16:20

65΄: Κλείνει νωρίς τις αλλαγές του ο Ράσταβατς. Ο Ρότσε στη θέση του Κίκε.

16:18

64': Κίτρινη κάρτα στον Κίκε.

16:13

58': Διπλή αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης στη θέση του Γέντρισεκ και ο Ορφανίδης στη θέση του Ντε Λούκας.

16:11

56': Καλή σκέψη του Ντάουντα που προσπάθησε να «κρεμάσει» τον Ζίφκοβιτς, αλλά ο γκολκίπερ της Ξάνθης απέκρουσε.

16:10

55': Ο Μπρίτο εκτελεί φάουλ έξω από την περιοχή, ο Κασάδο κάνει το σουτ, αλλά ο Γιαννιώτης μαζεύει.

16:09

55': Κίτρινη κάρτα στον Μάντσον.

16:05

50': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:02

47': Πολύ καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Γέντρισεκ βγηκε τετ-α-τετ με τον Γιαννιώτη, αλλά ο γκολκίπερ της ομάδας του Περιστερίου τον νικά εντυπωσιακά.