2
-
1
21:16

Τέλος στο παιχνίδι, πρώτη νίκη για τον Πανθρακικό οποίος επικράτησε 2-1 του Παναιτωλικού

21:12

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων

21:08

Με δέκα συνεχίζει ο Πανθρακικός έπειτα από τραυματισμό του Λαδάκη

21:05

84': Κάρτα στον Κάσες καθώς άργησε να αποχωρήσει

21:04

83': Τελευταία αλλαγή και για τον Πανθρακικό. Στην θέση του Κάσες ο Ζεκίνια

21:04

83': Κάρτα και στον Ιγκόρ

21:02

Ετοιμάζεται να μπει στο ματς ο Ζεκίνια για τον Πανθρακικό

21:02

82': Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά για διαμαρτυρία

20:58

77': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μύγας παίρνει τη θέση του Μπελόν

20:53

73': Προσπαθεί να φτάσει στην ισοφάριση η ομάδα του Μάκη Χάβου, έχοντας στην επανάληψη μια καλή στιγμή με τον Μπόγιοβιτς

20:47

67': Αλλαγή και για τον Παναιτωλικό. Στην θέση του Σίλβα Τζούνιορ θα περάσει ο Καλογέρης

20:47

67': Κοντά στο τρίτο γκολ ο Πανθρακικός. Κόρνερ του Κάσες, κεφαλιά του Μίκουλιτς λίγο άουτ η μπάλα

20:46

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Τζάνης έξω, μέσα Χρήστου...

20:42

63': Στην επανάληψη ο ρυθμός είναι καλός και οι δύο ομάδες ψάχνουν το γκολ, χωρίς αποτέλεσμα μέχρι στιγμής

20:39

Καλή στιγμή για τους Αγρινιώτες...

20:39

58': Ο Μπόγιοβιτς βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή ωστόσο δεν βρήκε στόχο

20:37

57': Ο Σφακιανάκης παίρνει τη θέση του Ιωάννου. Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό...

20:35

55': Προσπαθεί ο Παναιτωλικός, ψάχνει την ισοφάριση ωστόσο ο Πανθρακικός με την καλή οργάνωση στην άμυνα κρατάει σχετικά εύκολα

20:29

49': Κίτρινη στον Ιωάννου

20:26

46': Έναρξη της επανάληψης

20:24

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στην Κομοτηνή

20:05

Τέλος του πρώτου μέρους, μέσα στους πανηγυρισμούς την κίτρινη κάρτα για τον Πανθρακικό είδε ο Τζάνης

20:05

45+3': ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός, 2-1 με τον Ιγκόρ! Ο Τζάνης βρήκε με εξαιρετική σέντρα τον Βραζιλιάνο επιθετικό και εκείνος με κεφαλιά νίκησε τον Μπρακάλι

20:04

Τρία λεπτά καθυστερήσεων στο πρώτο μέρος

20:03

45': Όχι, ο Κουτσόπουλος δεν συνεχίζει. Στην θέση του περνάει ο Ντίνο Σέρεμετ

20:01

Αν δεν τα καταφέρει ο Κουτσόπουλος θα μπει ο Σέρεμετ στην θέση του

20:01

Μικρή διακοπή στο ματς. Ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων τραυματίστηκε έπειτα από ένα βολέ και όλα δείχνουν πως δεν μπορεί να συνεχίσει και θα γίνει αλλαγή

19:59

42': Μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος ένα μακρινό σουτ του Γκάλο

19:56

38': Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά για μαρκάρισμα στον Κάσες.

19:50

Ο Μπακάκης μπήκε από τα δεξιά, έσπασε τη μπάλα στον Θεοδωρίδη ο οποίος δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή τον Κουτσόπουλο

19:50

32': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό, 1-1

19:48

30': Μισάωρο στην Κομοτηνή... ζωντάνεψε το ματς στα τελευταία λεπτά

19:45

27': Ο Κάσες το εκτέλεσε, λίγο έξω η μπάλα

19:44

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Πανθρακικό...

19:44

26': Κάρτα στον Μπακάκη, για μαρκάρισμα στον Κάσες.

19:43

25': Να τη η πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Λάθος του Μίκουλιτς μέσα στην περιοχή, ο Μπόγιοβιτς σούταρε, η μπάλα λίγο άουτ.

19:42

Πέρα από ο γκολ του Τζάνη πάντως, δεν έχει σημειωθεί κάποια άλλη αξιόλογη στιγμή

19:41

23': Ανεβασμένη η ομάδα της Κομοτηνής μετά το γκολ

19:35

17': Ουσιαστικά κόντρα στην ροή του αγώνα ο Πανθρακικός άνοιξε το σκορ από το πουθενά και πλέον ο Παναιτωλικός καλείται να απαντήσει

19:31

13': Ο Μπαϊκαρά βρήκε τον Τζάνη αυτός εκμεταλλεύτηκε την αμυντική αδράνεια των φιλοξενούμενων και με δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι άνοιξε το σκορ

19:31

ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός, 1-0!

19:25

7': Ο Παναιτωλικός μπήκε καλύτερα στο γήπεδο, πιέζει, ωστόσο δεν έχει φτιάξει κάποια ευκαιρία

19:22

4': Τίποτα ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά, αναγνωριστικό παιχνίδι κέντρου για Πανθρακικό και Παναιτωλικό

19:18

Σέντρα στο γήπεδο της Κομοτηνής

19:13

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο σε λίγα λεπτά η σέντρα.