0
16:56

Kαλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:55

Τέλος στο αήττητο σερί του Λεβαδειακού στο φετινό πρωτάθλημα, πρώτο εντός έδρας τρίποντο για την ΑΕΛ.

16:54

90'+6: Τέλος του αγώνα, 1-0.

16:53

90'+6: Κίτρινη στον Περόνε.

16:52

Ο Περόνε βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Ναζλίδης είναι αφύλακτος στη μικρή περιοχή και με καρφωτή κεφαλιά χαρίζει τη νίκη στην ΑΕΛ, 1-0!

16:52

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:48

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Αδύναμο πλασέ του Περόνε, μπλοκάρει ο Επασί.

16:45

89' Κίτρινη στον Ναζλίδη, εμποδίζει τον Επασί να κάνει το βολέ.

16:44

88': Σουτ του Ντέλετιτς, μπλοκάρει εύκολα ο Επασί.

16:41

84': Μπελγκαζουανί αντί Μπραντάο, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό και αναγκαστική, τραυματίας ο Μπραντάο.

16:38

81': Καλτσάς αντί Ομπιόρα, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

16:38

81': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Γιαννιτσάνης αντί Κρίζμαν.

16:34

77' Σουτ του Μητρόπουλου στην κίνηση, μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

16:33

76': Σουτ του Γιακουμάκη λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μπόζοβιτς.

16:31

75': Νέο σουτ του Ντέλετιτς, η μπάλα πάλι άουτ.

16:30

73': Διαγώνιο σουτ του Ναζλίδη από δεξιά, η μπάλα άουτ.

16:27

70': Ο Ανιγκό αποβάλλεται από τον πάγκο του Λεβαδειακού για διαμαρτυρία.

16:25

68': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ, Περόνε αντί Λεοζίνιο.

16:24

67': Σουτ του Λεοζίνιο, η μπάλα περνά άουτ.

16:21

64': Κίτρινη στον Γουάλας για φάουλ στον Γιακουμάκη.

16:19

62': Εκτελεί ο Γιουσούφ, η κεφαλιά του Μητρόπουλου περνά άουτ.

16:18

61': Δυνατό σουτ του Μητρόπουλου, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

16:17

60': Ο Μπόζοβιτς μπλοκάρει την κεφαλιά του Μπραντάο μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Γιουσούφ.

16:16

59': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ, ο Κρίζμαν βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Λεβαδειακού, αλλά ο Επασί σταματά το κοντινό πλασέ του Κροάτη φορ.

16:13

56': Σουτ του Ντέλετιτς, είναι και αυτό άστοχο.

16:12

55': Μακρινό σουτ του Ναζλίδη, άουτ η μπάλα.

16:11

54': Μασούρας αντί Ρέντζα, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ και αναγκαστική, τραυματίας ο Ρέντζας.

16:10

53' Κεφαλιά του Μπραντάο μετά από σέντρα του Γιουσούφ, μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

16:06

49': Ο Γιακουμάκης δέχεται έξοχη κάθετη από τον Γιουσούφ, βγαίνει γρήγορα και διώχνει με τα πόδια ο Μπόζοβιτς.

16:05

48': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσαμπούρη, η μπάλα άουτ.

16:04

47': Κίτρινη στον Φάρκας για φάουλ στον Γιουσούφ.

16:02

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.