0
19:18

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:17

Ένα ματς έμεινε για τον συγκεκριμένο -λειψό- όμιλο, αυτό του ΟΦΗ με τον Απόλλωνα Σμύρνης.

19:16

Λήξη αγώνα, νίκη για τον ΟΦΗ με 1-0.

19:14

90'+3: Αδύναμο σουτ του Ρούσσου, εύκολα ο Κοκκαλάς.

19:11

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:08

87': Στη θέση του Χαντί ο Λεάλ για τον ΟΦΗ.

19:07

86': Σουτ του Κοροβέση από αρκετά μακριά, ψηλά η μπάλα.

19:04

83': Κόρνερ για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:01

79': Στη θέση του Παπαστεριανού ο Ρούσσος για τον ΟΦΗ.

18:59

78': Στη θέση του Ουές ο Γκρζέλτσακ για τον Πλατανιά.

18:55

74': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Κουσκουνάς δεν μπορεί να γυρίσει, στρώνει στον Χαντί, εκείνος κάνει σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί.

18:53

72': Στη θέση του Μάρτος ο Όγκμποε για τον ΟΦΗ.

18:53

72': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μπούντνικ εκτελεί φάουλ και ο Στρέζος πέφτει στη γωνιά του και αποκρούει.

18:49

68': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Δημούτσος και η μπάλα πάει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:47

67': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Καλό σουτ του Μάρτος ακριβώς έξω από την περιοχή, λίγο έξω η μπάλα.

18:46

66': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Γίνεται η σέντρα από τον Κομεσίδης, ο Κουσκουνάς πετιέται στην πορεία της μπάλας και από το ύψος του πέναλτι παίρνει την κεφαλιά. Μπλόκαρε, όμως, ο Κοκκαλάς έχοντας καλή θέση.

18:45

Σταματά συνεχώς το ματς στα τελευταία λεπτά με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ρυθμός.

18:41

61': Ο Παπανικολάου κάνει από δεξιά το γύρισμα και ο Στρέζος μπλοκάρει.

18:39

58': Απευθείας φάουλ απο τον Ορτέγκα, ψηλά η μπάλα.

18:38

57': Κίτρινη στον Πλιάτσικα.

18:34

Παιχνίδι κέντρου.

18:30

Αντίδραση περιμένει από τους παίκτες του ο Παράσχος.

18:26

46': Κοροβέσης και Κρος μπαίνουν για τον Πλατανιά, Ζίκο και Καρυπίδης βγαίνουν.

18:26

18:24

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:09

Λήξη πρώτου μέρους.

18:09

45'+3: Κίτρινες σε Κουσκουνά και Παπανικολάου.

18:08

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Ζιαμπάρης κάνει σοβαρό λάθος, ο Παπανικολάου φεύγει μόνος του, πλασάρει και ο Στρέζος αποκρούει με το πόδι.

18:07

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:03

Προσπαθούν να ισορροπήσουν οι φιλοξενούμενοι, αλλά είναι αρκετά τα προβλήματα που έχουν.

18:01

39': Απογοητευμένος ο Παράσχος από την εικόνα των παικτών του.

17:57

36': Ένα ακόμη κόρνερ γα τον ΟΦΗ. Ο Ορτέγκα εκτελεί και ο Κοκκαλάς απομακρύνει.

17:53

32': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:52

31': Κίτρινη στον Στανισάβλιεβιτς.

17:49

28': Κίτρινη στον Κοιλιάρα.

17:48

26': Κίτρινη στον Ουές.

17:45

24': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Ορτέγκα μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και με εξωτερικό πλασέ σημαδεύει το δεξί δοκάρι. Στη συνέχεια ο Χαντί σουτάρει και ο Κοκκαλάς αποκρούει.

17:42

Στο 54-46% η κατοχή μπάλας για τους φιλοξενούμενους.

17:40

Καλύτεροι έως τώρα οι γηπεδούχοι.

17:36

15': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελεί ο Ορτέγκα και η μπάλα απομακρύνεται.

17:33

Κοντρολάρουν το ματς οι γηπεδούχοι.

17:30

Ο Κοιλιάρας βγάζει από αριστερά τη σέντρα προς το πέναλτι, ο Χαντί πάει πρώτος στην μπάλα, πλασάρει με τη μία και κάνει το 1-0.

17:30

10': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:28

8': Μακρινό σουτ του Παπαστεριανού, άουτ η μπάλα.

17:27

6': Σε θέση οφσάιντ ο Κουσκουνάς,σωστή η υπόδειξη.