Πολύ καλή εμφάνιση για τους Θεσσαλούς κόντρα στους πρωτοπόρους της Σούπερ Λίγκας.

16:54

Στους 4 βαθμούς οι δύο ομάδες στον 4ο όμιλο του Κυπέλλου.

16:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

16:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

90': Σουτ στην κίνηση του Πάνου, μπλοκάρει ο Μίρκοβιτς.

16:48

89': Κίτρινη στον Ζησόπουλο για φάουλ στον Τσίπρα.

16:44

84': Δυνατό σουτ του Τζόκιτς, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:42

82': Δυνατό σουτ του Ούμπιντες από μακριά, μπλοκάρει ο Αποστολίδης.

16:40

81': Κίτρινη στον Βέρτζο για φάουλ στον Μπαστακό.

16:37

78': Ο Γιαννούλης εκτελεί φάουλ, ο Μπαστακός σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται ως επιθετικό φάουλ στον Αποστολίδη.

16:37

77': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Τσιάρας αντί Μίλιεβιτς.

16:35

Πολυ ωραίο γκολ, ο Μπαστακός τροφοδοτεί τον Ντάουντα στα αριστερά, εκείνος δίνει με τη μία στον Μανούσο, που σε κενή εστία γράφει το 1-1.

16:35

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:34

74': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Γιαννούλης αντί Οριόλ.

16:33

73': Κεφαλιά του Ντάουντα μετά από σέντρα του Ουάρντα, μπλοκάρει εύκολα ο Αποστολίδης.

16:31

71': Άλλη μία σπουδαία επέμβαση του Αποστολίδη σε σουτ του Ντάουντα και μετά από υπέροχη συνεργασία των παικτών του Ατρόμητου.

16:27

67': Ντίνας αντί Καπού, δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

16:24

64': Μπαστακός αντί Βασιλείου στη δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου.

16:24

64': Ωραίο πλασέ του Ούμπιντες, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:19

59': Εντυπωσιακή επέμβαση του Αποστολίδη με ένα χέρι στο πλασέ του Ουάρντα από το ύψος του πέναλτι.

16:14

55': Τόμιτς αντί Γροντή, πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα.

16:14

54': Δυνατό σουτ του Ουάρντα, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:13

O Aτρόμητος δέχθηκε γκολ ύστερα από 690 αγωνιστικά λεπτά. Το τελευταίο που είχε δεχθεί ήταν από τον Μοράρ του Παναιτωλικού στο 2-2 του πρωταθλήματος στις 26 Αυγούστου.

16:12

52': Σουτ του Πάνου, αποκρούει ο Μίρκοβιτς.

16:11

Ο Καρασαλίδης με κεφαλιά σημειώνει αυτογκόλ μετά την εκτέλεση φάουλ του Γκόλια από δεξιά, 1-0.

16:11

51': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:05

46': Κίτρινη στον Ούμπιντες για φάουλ στον Γροντή.

16:05

46': Ντάουντα αντί Χατζηισαΐα, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

16:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.