-
1
21:31

21:30

Προβλημάτισε ξανά ο ΠΑΟΚ, τον έβγαλε από τη δύσκολη θέση ο Μακ και οι «ασπρόμαυροι» εξασφάλισαν την πρόκριση στους «16» του Κυπέλλου.

21:29

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:29

90'+4: Ο Ενλουντούλου χάνει την ευκαιρία στο φινάλε για την ισοφάριση, πλασάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αποκρούει ο Πασχαλάκης.

21:27

90'+2: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:26

90+1: Παραλίγο και το 0-2 από λάθος του Καλογεράκη, πλασάρει άστοχα ο Πρίγιοβιτς.

21:25

Ο Μακ λυτρώνει τον ΠΑΟΚ με ψύχραιμο πλασέ, όντας αφύλακτος στη μεγάλη περιοχή μετά από σέντρα του Μάτος από δεξιά και προσποίηση του Πρίγιοβιτς.

21:25

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:22

87': Κεφαλιά του Πρίγιοβιτς μετά από σέντρα του Μάτος, αποκρούει ο Καλογεράκης.

21:21

86': Κίτρινη στον Χασομέρη.

21:20

86': Κίτρινη στον Βεργώνη.

21:15

81': Πλασέ του Μπίσεσβαρ από το ημικύκλιο, απελπιστικά άστοχο...

21:12

77': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους, Καλογέρης αντί Καλαϊτζίδη.

21:10

75': Εκτελείται πλασαριστά το κόρνερ, από σέντρα του Βιεϊρίνια ο Πρίγιοβιτς πιάνει τη γυριστή κεφαλιά και η μπάλα περνά ψηλά άουτ.

21:09

74': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ μετά από φάουλ του Μπίσεσβαρ.

21:08

73': Κίτρινη στον Γεωργιάδη.

21:07

72': Πρίγιοβιτς αντί Δεληγιαννίδη στην τρίτη αλλαγή του ΠΑΟΚ.

21:06

71': Φάουλ για κάρτα κάνει ο Μπίσεσβαρ, αν την έβλεπε θα ήταν η δεύτερη...

21:02

67': Κίτρινη στον Δεληγιαννίδη.

20:59

65': Δυνατό σουτ του Κάνιας, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:58

64': Βιεϊρίνια αντί Πέλκα, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:57

63': Σουτ του Μπίσεσβαρ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Καλογεράκης.

20:55

61': Ο Μπρίτο φεύγει επικίνδυνα στην αντεπίθεση, τον προλαβαίνει έγκαιρα ο Μαλεζάς.

20:54

60': Κάμπος αντί Λημνιού στην πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:54

60': Μεγάλη ευκαιρία για τους Πόντιους με κεφαλιά του Βεργώνη να περνά ελάχιστα άουτ.

20:53

59': Απειλεί η Καλαμαριά με συρτή σέντρα του Μπρίτο από δεξιά, για να διώξει δύσκολα σε κόρνερ ο Μαλεζάς.

20:47

52': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Ενλουντούλου από αριστερά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

20:45

50': Διαδοχικά κόρνερ για τον ΠΑΟΚ περνούν χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο.

20:44

49': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ κερδίζει ο Σάκχοφ, κακή η εκτέλεση του Μπίσεσβαρ.

20:40

46': Σαμαράς αντί του τραυματία Καλί, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

20:40

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

20:21

45'+2: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 0-0.

20:19

45'+1: Έχει τραυματιστεί ο Καλί.

20:16

43': Σουτ του Βεργώνη, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:16

43': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ.

20:13

40': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Απόλλωνα, ο Πααχαλάκης σταματά τόσο το πλασέ του Χασομέρη από επίκαιρη θέση όσο και το κοντινό σουτ του Μπρίτο.

20:11

38': Πέφτει στην περιοχή ο Πέλκας, σωστά δεν υποδεικνύεται πέναλτι, δεν υπήρχε τίποτα.