0
19:11

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:09

Ο Παναιτωλικός ήταν ανώτερος και πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στον 6ο όμιλο. Έτσι ισοβαθμεί πια με τον Πανσερραϊκό στη δεύτερη θέση.

19:08

Λήξη του ματς! 2-0.

19:03

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων, μπήκαμε ήδη.

19:01

87': Επιχειρεί το σουτ από το ύψος της περιοχής ο Ρούτσης, στα χέρια του Τσέναμο η μπάλα.

19:01

87': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:57

Σκόρερ ο Μαρκόφσκι με κοντινή κεφαλιά έπειτα απο γύρισμα με κεφαλιά του Χαντάκια από τα αριστερά.

18:57

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:49

77': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Γκούρτσα έξω από την περιοχή, στα χέρια του Τσέναμο η μπάλα.

18:44

71': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπράβο στη θέση του Μπεχαράνο.

18:40

67': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Φουσού στη θέση του Παπουτσογιαννόπουλου.

18:38

65': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τζιτζικαλάκης στη θέση του Ιωαννίδη.

18:38

65': Η μπάλα φτάνει στην περιοχή του Παναιτωλικού, αλλά κανείς δεν καταφέρνει να τη στείλει στα δίχτυα, με τον Ρίστιτς να μαζεύει.

18:30

57': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντίας στη θέση του Μύγα.

18:27

54': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τσελεπίδης στη θέση του Στέβιτς.

18:27

54': Διπλό δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Ο Μοράρ κάνει το σουτ από τα αριστερά, ο Ρίστιτς δεν συγκρατεί την μπάλα που σταματά στο δεξί του δοκάρι και στη συνέχεια κανείς δεν μπορεί να τη στείλει στα δίχτυα, με την μπάλα να χτυπά και στο αριστερό!

18:25

52': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.