0
19:04

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατα κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:04

Ο Λεβαδειακός επικρατεί άνετα με 5-0 κόντρα στον Αιγινιακό και πανηγυρίζει για πρώτη φορά στο φετινό Κύπελλο Ελλάδας. Εκτός μένει η ομάδα της βόρειας Πιερίας.

19:03

90+3': Τέλος του αγώνα!

19:02

90+2': Μακρινό σουτ του Γιαζιτζόγλου άουτ.

19:01

+3' καθυστερήσεων

18:57

84' Ο Ιωαννίδης με τον Νίκα παίζουν το 1-2, ο πρώτος εξαπολύει συρτό, διαγώνιο σουτ που υποχρεώνει τον Καραγκιόζη σε εκτίναξη στην δεξιά του γωνία για να γλιτώσει το γκολ,

18:53

82' Κίτρινη κάρτα στον Φαβάρο

18:51

Η βροχή κάνει πιο δύσκολη τη ζωή των 22 ποδοσφαιριστών.

18:50

80': Σε θέση οφσάιντ ο Μπελγκαζουανί.

18:46

Ο νεαρός Γιώργος Νίκας κινείται κάθετα στην περιοχή του Αιγινιακού και πλασάρει σωστά για το 5-0!

18:46

75': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:44

73': Ο νεαρός Νίκας κάνει ντεμπούτο περνώντας αντί του Καλτσά.

18:41

71': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Στη θέση του τραυματία Τόλιου περνά ο Καραγκιόζης.

18:39

69' Δεύτερη αλλαγή για τον Ανιγκό. Ο νεαρός Ιωαννίδης κάνει ντεμπούτο περνώντας στη θέση του Καψάσκη.

18:39

Ο Μπελγκαζουανί αποφεύγει δύο παίκτες του Αιγινιακού και πλασάρει άψογα για το 4-0 μετά από τακουνάκι του Καψάσκη!

18:38

68': ΓΚΟΛ και 4-0 για τον Λεβαδειακό!

18:36

65': Αδύναμο σουτ του Καψάσκη πάνω στον Τόλιο

18:33

62': Δεύτερη αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Στόικος περνά αντί του Γκατσολάρι.

18:29

Ο Καψάσκης βγαίνει ξανά στην πλάτη των αμυντικών του Αιγινιακού πραγματοποιώντας το 3-0!

18:29

59': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:26

56': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Στη θέση του Ζούρκου περνά ο Ντόγος.

18:26

55': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Γιακουμάκη περνά ο Μπελγκαζουανί.

18:22

52': Μεγάλη επέμβαση από τον Τόλιο με τον Βασιλείου να πασάρει πάνω στο 40χρονο γκολκίπερ!

18:20

48': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Βασιλείου σε μία πολύ οριακή φάση.

18:18

Ο Καψάσκης φεύγει κάθετα στην πλάτη της άμυνας των φιλοξενούμενων και "γράφει" το 2-0 με δεξί πλασέ!

18:18

47': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό που κάνει το 2-0!

18:15

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

18:01

45+1': Λήξη α' ημιχρόνου!

17:59

+1' καθυστερήσεων

17:58

43': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από δεξιά με τον Βασιλείου να παίρνει την κεφαλιά, άουτ.

17:57

43': Νέα επέμβαση του Τόλιου σε σουτ του Καθάριου!

17:56

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Τόλιος κάνει μεγάλη επέμβαση σε πάσα του Καψάσκη και πλασέ του Γιακουμάκη!