1
16:51

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:50

Η Κέρκυρα επιβλήθηκε με 6-1 της Σπάρτης πανηγυρίζοντας την παρθενική φετινή νίκη στο Κύπελλο Ελλάδας. Αντιθέως, οι φιλοξενούμενοι έμειναν εκτός συνέχειας.

16:49

90+3': Τέλος του αγώνα!

16:47

90+1': Κόρνερ για την Κέρκυρα από αριστερά και οι φιλοξενούμενοι παραχωρούν νέο κόρνερ από δεξιά αυτή τη φορά χωρίς αποτέλεσμα.

16:47

+3' καθυστερήσεων

16:46

Ο Μπάουμαν ελίσσεται από δεξιά και την κατάλληλη στιγμή κάνει συρτή σέντρα για τον Μεληκιώτη που πλασάρει για το 6-1.

16:45

90': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα!

16:42

87': Δέκατο κόρνερ για την Κέρκυρα -από αριστερά αυτή τη φορά- δεν αποφέρει κάποιο αποτέλεσμα.

16:40

85': Κόρνερ για την Κέρκυρα από δεξιά με τον Μπάουμαν να παίρνει την κεφαλιά άουτ στο πρώτο δοκάρι.

16:38

82': Πρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει ο Βάργκας που περνά εκτός αγωνιστικού χώρου και η Κέρκυρα μένει με ποδοσφαιριστή λιγότερο.

16:33

77': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Φουρτάδο.

16:28

73': Απίθανη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Γεωργίου γυρίζει συρτά στο πρώτο δοκάρι και ο Μπάουμαν πλασάρει στα ύψη από πολύ κοντά!

16:26

70': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργίου για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Μπέλλη.

16:24

68': Τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Στη θέση του Ράντι περνά ο Νιάρος.

16:23

Στη σέντρα του Αναστασίου επωφελείται ο Μπάουμαν που φεύγει στην πλάτη των αμυντικών εξαπολύοντας δυνατό σουτ στο βάθος της εστίας των φιλοξενούμενων για το 5-1.

16:23

67': ΓΚΟΛ και 5-1 για την Κέρκυρα!

16:22

66': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές για την Κέρκυρα. Στη θέση του Κόντου περνά ο Μεληκιώτης.

16:20

64': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Αναστασίου βγάζει τη σέντρα για τον Γεωργίου που στοπάρει με το στήθος καικάνει την κεφαλιά, πάνω από τα δοκάρια των φιλοξενούμενων.

16:16

61': Κόρνερ από αριστερά για την Κέρκυρα με τον Κέβιν Ντιόγκο για ν' απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:16

60': Ο Κέβιν Ντιόγκο εκτελεί κόρνερ από δεξιά και νέο κόρνερ μετά από σουτ του Γεωργίου.

16:15

59': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Ράντι.

16:14

58': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Σοϊλέδη περνά ο Σπίνουλας.

16:14

58': Ο Βάργκας επιχειρεί λόμπα από τη μεσαία γραμμή, άουτ.