Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:28

Νέο αρνητικό αποτέλεσμα η Ένωση για τρίτη αγωνιστική στη σειρά.

21:27

Εντυπωσιακοί οι Περιστεριώτες, περνούν πρώτοι στη βαθμολογία χωρίς να δεχτούν γκολ για έκτο ματς στη σειρά.

21:26

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0.

21:26

90'+5: Απίστευτη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ροντρίγκες εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι και ο Γαλανόπουλος από μισό μέτρο δεν καταφέρνει να σκοράρει.

21:23

90'+2: Σέντρα από τον Μάνταλο με τροχιά προς την εστία, με δυσκολία διώχνει ο Γιαννιώτης σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:21

21:21

90': Κίτρινες σε Ντιγκινί και Τσόσιτς.

21:20

Στο έδαφος ο Γιαννούλης, μικρή διακοπή.

21:17

86': Στη θέση του Μπουσουλάτζιτς ο Ζησόπουλος για τον Ατρόμητο.

21:16

85': Καλό σουτ του Μπακασέτα λίγο έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Γιαννιώτης.

21:11

81': Σουτ του Μάνταλου εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

21:11

80': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και σουτάρει ο Ντιγκινί, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

21:10

80': Σέντρα-σουτ από τον Ροντρίγκες, μακριά η μπάλα.

21:09

78': Γίνεται η σέντρα από τον Λόπες, ο Μάνταλος παίρνει την κεφαλιά και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

21:06

76': Στο έδαφος ο Μάνταλος μετά το παράλληλο γύρισμα του Γκάλο, ζητάει πέναλτι. Αλληλοτραβήχτηκε με τον Ρισβάνη. "Παίζετε" είπε ο Διαμαντόπουλος.

21:05

"Βγάλ' τους έξω" φωνάζει ο Κάναντι στον Χατζιησαΐα προκειμένου να ανεβεί η άμυνα.

21:01

71: Ροντρίγκες αντί Αραούχο για την ΑΕΚ.

21:01

70': Ο Μάνταλος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:57

Σε 3-5-2 γυρίζουν το σύστημά τους και οι δύο ομάδες.

20:56

66': Αντί του Ούμπιντες ο Κυριακίδης για τον Ατρόμητο.

20:56

65': Γκάλο αντί Λαμπρόπουλου για την ΑΕΚ.

20:56

65': Καρασαλίδης στη θέση του Ντάουντα για τον Ατρόμητο.

20:52

61': Σουτ εκτός περιοχής του Βασιλακάκη, άουτ η μπάλα.

20:52

60': Ο Μάνταλος το εκτελεί απευθείας και ο Γιαννιώτης διώχνει.

20:51

60': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ωραία πάσα του Μάνταλου, ο Αραούχο βγαίνει από φάτσα με τον Γιαννιώτη, κάνει το πλασέ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

20:50

59': Βγάζει τη σέντρα από δεξιά ο Λιβάγια, παίρνει την κεφαλιά ο Αραούχο και αστοχεί.

20:49

58': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΚ. Στο τείχος η εκτέλεση του Μπακασέτα.

20:46

Σέντρα από τον Βασιλακάκη, ο Ντάουντα εκτελεί από το σημείο του πέναλτι με τη μία προ του Μπακάκη και νικά τον Ανέστη για το 0-1.

20:46

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:45

55': Κίτρινη για τον Λαμπρόπουλο.

20:45

53': Ο Ανέστης προλαβαίνει και μαζεύει την μπάλα προ του Ντάουντα.

20:41

50': Σε θέση οφσάιντ ο Αραούχο, σωστή η υπόδειξη.

20:37

47': Ο Λόπες βγάζει τη σέντρα, από τις κόντρες η μπάλα στρώνεται στον Μάνταλο και εκείνος ανενόχλητος από τη μικρή περιοχή σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

20:36

46': Μπακασέτας αντί Χριστοδουλόπουλου για την ΑΕΚ.

20:36

20:35

20:20

20:19

45'+1: Κίτρινη στον Μπακάκη.

20:19

20:18

45': Κίτρινη στον Ντάουντα.

20:18

45': Δυνατό σουτ του Λιβάγια, βρίσκει και κάπου η μπάλα και φεύγει λίγο έξω. Με πάσα εκτελείται το κόρνερ και απομακρύνεται η σέντρα του Χριστοδουλόπουλου.

20:14

41': Κίτρινη στον Λιβάγια.

20:12

39': Αντεπίθεση της ΑΕΚ, ο Μάνταλος σουτάρει από μέσα αριστερά και ο Ρισβάνης τον κόβει παραχωρώντας κόρνερ. Δεν προέκυψε κάτι από αυτό.

20:10

37': Σουτάρει ο Ντάουντα, κοντράρει η μπάλα και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:07

34': Κόρνερ παραχωρεί ο Κιβρακίδης. Ο Μάνταλος το εκτελεί και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

20:04

30': Χάνει τη φάση ο Γιαννιώτης προσπαθώντας να διώξει με γροθιές, αλλά απομακρύνουν οι αμυντικοί του.

20:03

29': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

20:01

27': Κόρνερ για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:57

24': Κίτρινη στον Μπουσουλάτζιτς.

19:52

19': Μακρινό σουτ του Αραούχο, ψηλά η μπάλα.

19:49

16': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:48

Περιμένει ο Ατρόμητος.

19:44

Στο έδαφος ο Μάνταλος, προσωρινή διακοπή.

19:43

10': Μακρινό σουτ του Ουάρντα, εύκολα ο

19:41

8': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο δίνει στον Μάνταλο, εκείνος σουτάρει με τη μία με το αριστερό από μέσα αριστερά και ο Γιαννιώτης αποκρούει.

19:37

Κυκλοφορούν την μπάλα οι γηπεδούχοι.

19:34

19:31

19:28

Γιώργος Κασναφέρης και Μιχάλης Γρηγορίου μεταξύ άλλων στο ΟΑΚΑ.

19:26

Ματς κορυφής το σημερινό, αφού ο νικητής -εάν υπάρξει- θα ανεβεί πρώτος.

19:23

Σε πολύ καλή κατάσταση οι Περιστεριώτες, οι οποίοι την προηγούμενη αγωνιστική κέρδισαν τον Αστέρα Τρίπολης.

19:19

Από την ισοπαλία στο Μιλάνο, αλλά και το στραβοπάτημα στην Ξάνθη προέρχεται η Ένωση που ψάχνει τρίποντο μετά από δύο άνομβρες αγωνιστικές στη Σούπερ Λίγκα.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Ατρόμητο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Ανέστης, Μπακάκης, Λαμπρόπουλος, Τσόσιτς, Λόπες, Σιμόες, Γαλανόπουλος, Χριστοδουλόπουλος, Λιβάγια, Μάνταλος, Αραουχό.
Αναπ: Τσιντώτας, Γκάλος, Τζανετόπουλος, Γιόχανσον, Ροντρίγκες, Μπακασέτας, Βλαχομήτρος.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γιαννιώτης, Κιβρακίδης, Ρισβάνης, Χατζηισαΐας, Γιαννούλης, Ούμπιδες, Μπουσουλάντζιτς, Ουάρντα, Βασιλακάκης, Ντιγκινί, Ντάουντα.
Αναπ: Μίρκοβιτς, Βασιλείου, Καρασαλίδης, Μανούσος, Κυριακίδης, Μενσά, Ζησόπουλος.
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Φωτόπουλος (Αθηνών) 4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)