17:55

17:54

Πολύ χαμηλά παραμένει ο Αστέρας Τρίπολης.

17:54

Σημαντική νίκη για τους Νεοσμυρνιώτες, οι οποίοι πιάνουν Λεβαδειακό και ΑΕΚ στη δεύτερη θέση.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πανιώνιο με 1-0.

17:51

90'+3: Κίτρινες σε Γκοντό και Παπαγεωργίου.

17:50

90'+3: Ο Τσιλιανίδης εκτελεί φάουλ από καλό σημείο και ο Κότνικ έχει την απάντηση.

17:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:45

87': Κακό σουτ του Κώτσιρα, άουτ η μπάλα.

17:42

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Γκοντό γυρνά από αριστερά, ο Δουβίκας πλασάρει και ο Κότνικ πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

17:41

Στο έδαφος ο Μασούντ, νέα διακοπή.

17:38

81': Σφίξιμο στον δικέφαλο έχει ο Αυστριακός και γι' αυτό παραχωρεί τη θέση του στον Παπαγεωργίου για τον Πανιώνιο.

17:36

Στο έδαφος ο Σπιριντόνοβιτς, προσωρινή διακοπή.

17:35

77': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Καλό σουτ του Τόνσο εκτός περιοχής, λίγο έξω η μπάλα.

17:31

74': Γκοντό αντί Ισνάλντο για τον Αστέρα.

17:31

73': Κίτρινη στον Τσουκαλά.

17:28

70': Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

17:27

70': Στη θέση του Γεσίλ ο Ντουρμισάι για τον Πανιώνιο.

17:26

68': Αδύναμο σουτ του Γεσίλ, εύκολα ο Αθανασιάδης.

17:25

68': Μακρινό σουτ του Σπιριντόνοβιτς, άουτ η μπάλα.

17:24

67': Μακρινό σουτ του Ισνάλντο, εύκολα ο Κότνικ.

17:21

63': Μακρινό σουτ του Κόρμπου, ψηλά η μπάλα.

17:20

63': Κίτρινη στον Κότνικ για καθυστέρηση.

17:18

60': Μακρινό σουτ του Γεσίλ, άουτ η μπάλα.

17:15

57': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Μασούντ, απομακρύνει ο Μουνάφο.

17:14

56': Κόβει τον Σπιριντόνοβιτς πριν μπει στην περιοχή ο Τριανταφυλλόπουλος.

17:11

53': Κίτρινη στον Σιώπη.

17:08

50': Στη θέση του Μαντίντα ο Τόνσο για τον Αστέρα και σε αυτή του Μανιά ο Δουβίκας.

17:06

Γεσίλ και Σπιριντόνοβιτς εναλλάσσονται εξαιρετικά, η μπάλα πάει στον Μασούντ και ο τελευταίος πλασάρει για το 0-1.

17:05

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:04

46': Στη θέση του Λάμπρου ο Μασούρας για τον Πανιώνιο.

17:03

17:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:33

34': Κίτρινη στον Μασούντ.

16:31

32': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μανιάς ανοίγει για τον Μαντίντα, εκείνος πατάει περιοχή από δεξιά, εκτελεί και ο Κότνικ αποκρούει.

16:29

31': Ο Μασούντ σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Γεσίλ και φεύγει λίγο έξω.

16:28

Να ξυπνήσουν ζητά από τους παίκτες του ο Γρηγορίου. Κάκιστος έως τώρα ο Πανιώνιος.

16:25

26': Καλό διαγώνιο σουτ του Ισνάλντο, η μπάλα αλλάζει και λίγο πορεία και ο Κότνικ αποκρούει.

16:21

22': Σουτάρει εκτός περιοχής ο Μαντίντα, μπλοκάρει ο Κότνικ.

16:19

20': Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Χατζισαφί. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:15

17': Σέντρα από τον Γιαννούλη, ο Ισνάλντο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:15

16': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τσιλιανίδης εκτελεί κόρνερ, ο Μανιάς παίρνει διαγώνια κεφαλιά και αστοχεί.

16:12

13': Μακρινό σουτ του Τσιλιανίδη, μπλοκάρει ο Κότνικ.

16:08

9': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Τσιλιανίδης το εκτελεί, ο Τριανταφυλλόπουλος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:04

5': Άστοχο σουτ του Μανιά.