1
20:12

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:11

90+8': Τέλος του αγώνα, μεγάλη νίκη έπειτα από 34 εκτός έδρας ματς στη Σούπερ Λίγκα για την ΑΕΛ. 23 ήττες και 11 ισοπαλίες κατέγραφαν οι Θεσσαλοί.

20:10

90+7': Κίτρινη κάρτα στον Κούσα για καθυστερήσεις

20:07

90+5': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Λαγός

20:05

90+3': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μπόζοβιτς κάνει άστοχη έξοδο σε γέμισμα του Κοροβέση... Ο Ενσικουλού επωφελείται και ο Κούσας απομακρύνει πάνω στη γραμμή!

20:04

90+1': Ο Ναζλίδης καταχειροκροτείται αποχωρώντας από τον κόσμο του Πλατανιά. Στο ματς περνά ο Περόνε.

20:03

+7' καθυστερήσεων

20:01

88': Δέκατο κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Ενσικουλού και ο Γουάλας απομακρύνει σωστά τοποθετημένος στο πρώτο δοκάρι.

19:52

80': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Λεοζίνιο περνά ο Λαγός.

19:52

79': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Δημούτσος

19:49

77': Διπλή αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Δημούτσος αντικαθιστά τον Ντεβέσα και ο Παπανικολάου περνά αντί του Πριντέτα.

19:47

75': Ο Ενσικουλού εκτελεί κόρνερ από δεξιά και διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:46

73': Κίτρινη κάρτα στον Μπούτνικ.

19:44

72': Κίτρινη κάρτα στον εκνευρισμένο Μπόζοβιτς.

19:43

71': Καταλυτική παρέμβαση με έγκαιρο τάκλιν του Πλιάτσικα προ του Κρίζμαν.

19:43

71': Κόρνερ για τον Πλατανιά από δεξιά με τον Ενσικουλού διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:40

Έβδομο κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Ενσικουλού. για να υποδειχθεί άουτ.

19:37

65': Πέμπτο κόρνερ για την ΑΕΛ εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα από τον Λεοζίνιο.

19:36

64': Έκτο κόρνερ στο ματς για τον Πλατανιά με τον Ενσικουλού και ο Κούσας απομακρύνει με κεφαλιά.

19:36

64': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή στο ματς και πρώτη για την ΑΕΛ. Στη θέση του τραυματία Φάρκας περνά ο Κούσας.

19:35

63': Κίτρινη κάρτα στον Ρέντζα

19:30

58': Σε θέση οφσάιντ ο Κρίζμαν, σωστή η υπόδειξη.

19:25

53': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του τραυματία Στόιτσεφ περνά ο Μπούτνικ.

19:24

53': Κόρνερ για την ΑΕΛ από αριστερά με τον Λεοζίνιο για να διώξουν οι γηπεδούχοι.