-
0
20:09

20:08

Σπουδαία νίκη για την Κέρκυρα και απόλυτα δίκαιη. Το ήθελε περισσότερο και τα κατάφερε.

20:07

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

20:03

90+1': Κίτρινη στον Νούνιες για φάουλ στον Μπράβο.

20:03

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

88': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Μπάουμαν αντί Παμλίδη.

20:01

88': Κίτρινη στον Γκόμες.

19:58

85': Κίτρινη στον Μπαλάφα για φάουλ στον Ρότσα.

19:57

84': Σουτ του Μπράβο, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

19:53

80': Πλασέ του Μάζουρεκ, διώχνει σε κόρνερ ο Γιαννακόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο κατόπιν.

19:53

Ο Νούνιες βγαίνει αμαρκάριστος από αριστερά μετά από λανθασμένη κεφαλιά του Μόρα προς τα πίσω, πλασάρει ψύχραιμα και όμορφα τον Κυριακίδη από πλάγια θέση, 1-0.

19:52

79': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

19:50

77': Κερδίζει κόρνερ ο Παναιτωλικός με πλασέ του Μόρα και με την μπάλα να βρίσκει στον Γρομητσάρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:48

75': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Παμλίδης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας μετά από ωραία μπαλιά του Σπίνουλα, θα κάνει όμως πολύ άστοχο σουτ μόνος προ του Κυριακίδη.

19:47

74': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, αντί του τραυματία Μαρινάκη ο Μύγας.

19:47

74': Κίτρινη στον Ρότσα για φάουλ στον Γκόμες.

19:45

72': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα, αντί του Ζορμπά ο Μπαλάφας.

19:43

70': Κίτρινη στον Ζορμπά για φάουλ στον Κλέσιο.

19:42

69': Κεφαλιά του Μόρα μετά την εκτέλεση του Μάζουρεκ, η μπάλα άουτ.

19:41

68': Σε επίκαιρη θέση ο Κλέσιο, τον σταματά ο Γρομητσάρης και παραχωρεί κόρνερ. Απειλεί εδώ ο Παναιτωλικός.

19:39

66': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα, Νούνιες αντί Επστάιν.

19:38

65' Σημαντική ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Επστάιν βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού μετά από μπαλιά του Ζορμπά, αλλά το διαγώνιο σουτ από αριστερά είναι άστοχο.

19:37

64': Κίτρινη στον Μοράρ για φάουλ στον Γιαννακόπουλο.

19:36

64': Σουτ του Ρόσα, ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει.

19:36

64': Κερδίζει κόρνερ ο Παναιτωλικός, με την μπάλα να βρίσκει στον Γκόμες μετά από σουτ του Ρότσα.

19:34

62': Έχει τραυματιστεί ο Μαρινάκης, μάλλον η τρίτη αλλαγή του Παναιτωλικού θα είναι αναγκαστική.

19:33

61': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Επστάιν.

19:31

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Κλέσιο αντί Ντίας.