Αήττητος συνεχίζει ο Λεβαδειακός, αλλά δεν ανέβηκε στην κορυφή. Φεύγουν με τον βαθμό οι Ηπειρώτες.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

17:53

90'+3: Ο Ναδάλες εκτελεί κόρνερ, ο Κόντε παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:50

90'+2: Κίτρινη στον Νιάς.

17:49

17:48

90': Καλό σουτ του Γιακουμάκη, εύκολα ο Βελλίδης.

17:46

87': Σολτάνι και Μανθάτης μπαίνουν στον ΠΑΣ Γιάννινα, Χαλκιαδάκης και Γιάκος βγαίνουν.

17:42

83': Σουτ του Νιάς, δεν βρίσκει στόχο.

17:40

81': Άστοχο το μακρινό σουτ του Γιακουμάκη.

17:38

79': Ο Ναδάλες εκτελεί κόρνερ, ο Μαυροπάνος παίρνει την κεφαλιά και ο Επασί μπλοκάρει.

17:36

78': Στη θέση του Γαρουφαλιά ο Νικολιάς για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:36

77': Καλό σουτ του Τσαμπούρη, αποκρούει ο Βελλίδης.

17:35

77': Ο Χαλκιαδάκης βγαίνει μόνος του με τον Επασί, πάει να τον περάσει και κόβεται.

17:35

76': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακο! Ο Μπραντάο σουτάρει από μέσα δεξιά και ο Βελλίδης αποκρούει.

17:33

74': Ο Μπελγκαζουανί βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπραντάο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:33

73': Εκτελείται κόρνερ από τον Ναδάλες, ο Μαυροπάνος παίρνει την κεφαλιά και σκοράρει. Το γκολ, όμως, δεν μετρά γιατί ο Τσαμούρης σφυρίζει για φάουλ στον Τζημόπουλο! Τουλάχιστον περίεργη η απόφαση.

17:28

Στο έδαφος ο Μαυροπάνος, προσωρινή διακοπή.

17:23

Ο Τσαμπούρης βγάζει ωραία σέντρα, ο Γιακουμάκης πηδά αμαρκάριστος και ισοφαρίζει σε 1-1.

17:22

63': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:18

Διαρκώς σε θέση άμυνας ο ΠΑΣ Γιάννινα.

17:14

55': Κίτρινη στον Μεντί.

17:12

54': Κίτρινη στον Μπουκουβάλα.

17:10

Παίρνει μέτρα στο γήπεδο ο Λεβαδειακός.

17:07

48': Καλό σουτ εκτός περιοχής του Μπελγκαζουανί, λίγο πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

17:06

47': Ο Ναδάλες βγάζει τη σέντρα, ο Κόντε παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει εκτός.

17:05

46': Μπελγκαζουανί και Γιακουμάκης μπαίνουν, Φαβάρο και Τόνι Σίλβα βγαίνουν για τον Λεβαδειακό.

17:04

17:01

16:48

16:47

Ο Κόντε κάνει μακρινό σουτ, ο Επασί δεν αντιδρά σωστά και γίνεται το 0-1.

16:47

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

16:46

16:45

44': Ο Λίλα δίνει ωραία στον Γιάκο, αλλά εκείνος καθυστερεί υπερβολικά για να εκτελέσει και η φάση περνά.

16:41

40': Αδύναμο σουτ του Χαλκιαδάκη από τα όρια της περιοχής, μπλοκάρει ο Επασί.

16:39

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο ο ΠΑΣ Γιάννινα.

16:35

35': Σουτ του Κόντε από πολύ μακριά, εύκολα ο Επασί.

16:31

31': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ναδάλες το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

16:28

Πολύ προσεκτικές και οι δύο ομάδες στα μετόπισθεν.

16:24

Στο έδαφος ο Ναδάλες, προσωρινή διακοπή.

16:23

22': Κεφαλιά προς τα πίσω από τον Μεντί, δεν βρίσκει συμπαίκτη.

16:20

Στο 55-45% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

16:18

17': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:17

16': Κίτρινη στον Λεονάρντο.

16:13

13': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση, απομακρύνεται η μπάλα.

16:09

9': Κακό σου του Μητρόπουλου, άουτ η μπάλα.

16:05

5': Ο Χαλκιαδάκης βγάζει τη σέντρα, ο Ναδάλες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:04

Περισσότερος ο κόσμος στο γήπεδο από προηγούμενα παιχνίδια.

16:01

15:57

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:53

Την καλύτερή τους φετινή εμφάνιση έκαναν την προηγούμενη αγωνιστική οι Ηπειρώτες με το 3-1 επί του Πλατανιά.

15:49

Από νίκη επί του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο προέρχονται οι Βοιωτοί, οι οποίοι με νίκη περνούν πρώτοι.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Επασί, Τσαμπούρης, Τριποτσέρης, Λεονάρντο, Μεντί, Φαβάρο, Νιάς, Μητρόπουλος, Τόνι Σίλβα, Γιουσούφ, Μπραντάο.
Αναπ: Δασκαλάκης, Μπελγκαζουανί, Γιακουμάκης, Καλτσάς, Καψάσκης, Ομπιόρα, Αντιλέχου
Βελλίδης, Τζημόπουλος, Μαυροπάνος, Μιχαήλ, Μπουκουβάλας, Ναδάλες, Λίλα, Γαρουφαλιάς, Γιάκος, Χαλκιαδάκης, Κόντε.
Αναπ: Γιαννίκογλου, Σολτάνι, Νικολιάς, Μανθάτης, Σκόνδρας, Καρανίκας, Κοζορώνης
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά) Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής) 4ος: Τζήλος (Λάρισας)