1
20:11

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:10

Ο Λεβαδειακός αποδρά με τη νίκη κόντρα στον Παναιτωλικό (1-0) που σίγουρα άξιζε κάτι παραπάνω. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο όμως...

20:10

90+5': Τέλος του αγώνα!

20:06

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Μάζουρεκ που αγωνίζεται όντας τραυματίας.

20:05

90+1': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό με τον Μάζουρεκ από δεξιά καταλήγει πάνω στον Επασί.

20:05

+5' καθυστερήσεων

20:03

90': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μητρόπουλου περνά ο Καλτσάς.

20:02

88': Ο Ζαραδούκας απομακρύνει πάνω στη γραμμή σε κεφαλιά του Ντίας!

20:01

87': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με τον Νιάσε να παραχωρεί κόρνερ μετά από λάθος του Επασί.

19:59

85': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ντίας πασάρει στον Μαρκόφσκι και ο Σέρβος πλασάρει άουτ!

19:59

Τις 20 τελικές προσπάθειες έχει φτάσει ο Παναιτωλικός!

19:58

83': Νέα ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Το δυνατό σουτ του Μοράρ καταλήγει στο πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού και καταλήγει άουτ!

19:56

82': Ο Γιουσούφ κάνει αδύναμη σουτ εκτός περιοχής, άουτ.

19:52

78': Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μάζουρεκ εκτελεί πανέξυπνα φάουλ για τον Λόπες που πλασάρει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Η γρήγορη έξοδος του Επασί έσωσε τον Λεβαδειακό.

19:49

75': Κακό σουτ από τον Μπεχαράνο, άουτ.

19:48

74': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με τον Τσαμπούρη από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα.

19:46

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με εκτέλεση φάουλ του Μάζουρεκ!

19:44

70': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα.

19:43

69': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Τόνι Σίλβα περνά ο Γιακουμάκης.

19:43

68': Οριζόντιο δοκάρι για τον Παναιτωλικό στο τρομερό βολέ του Μάζουρεκ μετά από παρέμβαση και του Επασί!

19:42

68': Ο Μοράρ εκτελεί φάουλ που κοντράρει και ο Επασί μαζεύει τη μπάλα.

19:39

65': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Κλέσιο περνά ο Μοράρ.

19:38

64': Σωστή υπόδειξη οφσάιντ στον Μαρκόφσκι.

19:35

61': Απίστευτη χαμένη ευκαιρία μετά από σέντρα του Μαρινάκη από δεξιά και κεφαλιά πάσα του Κλέσιο με τον Μπεχαράνο να εξαπολύει βολέ άουτ από το ύψος του πέναλτι!

19:34

60': Μεγάλη επέμβαση από τον Νιάσε που ανακόπτει τον Μόρα που βρέθηκε σε θέση βολής.

19:33

59': Ο Επασί σταματά τον Μαρινάκη που βρέθηκε σε ευνοϊκή θέση.

19:31

57': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Μάρκος Πάουλο περνά ο Ντιέγκο Λόπες.

19:30

56': Ξαφνικό βολέ του Μπεχαράνο πάνω στον Επασί.

19:28

54': Σουτ του Μάζουρεκ εκτός περιοχής, άουτ.

19:21

47': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης εκτελεί κόρνερ από δεξιά και ο Νιάσε σκοράρει με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι για το 0-1!

19:21

47': Πρώτο κόρνερ στο β' ημίχρονο για τον Λεβαδειακό.

19:20

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

19:19

46': Έναρξη β' ημιχρόνου με αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρκόφσκι περνά στο ματς αντί του Ρόσα.

19:03

45+3': Λήξη α' ημιχρόνου!

19:01

45+2': Κίτρινη κάρτα σωστά δίδεται στον Μάρκος Πάουλο που ανατρέπει τον Γιουσούφ σε επικίνδυνη αντεπίθεση του Λεβαδειακού.

19:01

+2' καθυστερήσεων και πρόβλημα τραυματισμού στο χέρι για τον Κλέσιο. Ο Μοζαμβικανός είναι εντάξει τελικά.

18:59

44': Κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση στον Νιάσε.