20:08

20:08

Τρίτο σερί τρίποντο για τον Ατρόμητο, που πιάνει στην κορυφή την ΑΕΚ.

20:08

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0,

20:07

90+4': Βασιλείου αντί Μανούσου στην τρίτη αλλαγή του Ατρόμητου.

20:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:03

89': Σουτ του Ουάρντα, διώχνει ο Αθανασιάδης, ακολουθεί άστοχο σουτ του Κιβρακίδη.

20:02

88': Εκπληκτική εξ επαφής επέμβαση του Αθανασιάδη σε πλασέ του Μανούσου στην κίνηση και κόρνερ.

19:54

81' Ο Ντάουντα κάνει το πλασέ προ του Αθανασιάδη, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:53

80': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο, το τρίτο στο ματς! Ο Ντιγκινί κάνει το σουτ, ο Αθανασιάδης αποκρούει και η μπάλα βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι.

19:52

79': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μανούσος δεν μπορεί να νικήσει τον Αθανασιάδη στο τετ α τετ.

19:48

75': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Ο Ντιγκινί σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι με κεφαλιά μετά από προσπάθεια του Ντάουντα, η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:43

70' Κίτρινη στον Ουάρντα για φάουλ στον Μουνάφο.

19:41

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αστέρα Τρίπολης! Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Κυριακόπουλου, ο Γιαννιώτης βρίσκει την μπάλα που χτυπά και στο οριζόντιο δοκάρι.

19:41

Άσχημα τα νέα για τον Μάντσον, η πρώτη εκτίμηση του ιατρικού επιτελείου του Ατρόμητου κάνει λόγο για ρήξη πρόσθιου χιαστού...

19:40

67': Ντάουντα αντί Βασιλακάκη, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:39

66': Σουτ του Ούμπιντες, περνά ψηλά άουτ η μπάλα.

19:38

65': Κίτρινη στον Μανιά για φάουλ στον Ουάρντα.

19:38

65': Κυριακόπουλος αντί Δουβίκα, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:36

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο από δυνατό σουτ του Ουάρντα.

19:34

61': Νέα αποβολή για παίκτη του Αστέρα, ο Ιγκλέσιας κάνει φάουλ στον Ουάρντα και βλέπει τη δεύτερη κίτρινη. Με 9 συνεχίζουν οι Αρκάδες. Σωστή η απόφαση του Στυλιαρά, χτυπά με το χέρι τον Αιγύπτιο ο Αργεντινός χαφ.

19:33

60' Σεντράρει ο Ντιγκινί, η κεφαλιά του Βασιλακάκη φεύγει ψηλά άουτ.

19:28

55' Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα, Μαντίντα αντί Τόνσο, Μανιάς αντί Ισνάλντο.

19:27

54': Μπουσούλατζιτς αντί Μάντσον, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο και αναγκαστική.

19:26

53': Πρόβλημα τραυματισμού για τον Μάντσον και θα αποχωρήσει ο σκόρερ του αγώνα.

19:24

51': Εκτελεί κόρνερ ο Ούμπιντες, ο Βασιλακάκης είναι ολομόναχος στο δεύτερο δοκάρι, αλλά η κεφαλιά του είναι άστοχη, σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

19:22

49': Σουτ του Βασιλακάκη στην κίνηση μετά από πάσα του Ούμπιντες, είναι άστοχο.

19:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.