Έχει πάει ο Νίκος Ζαμάνης και διαμαρτύρεται στους διαιτητές σε έντονο ύφος.

Ηρεμούν τώρα κάπως τα πράγματα.

22:21

Μεγάλη ένταση στον αγωνιστικό χώρο. Τζούρτζεβιτς και Μπανανά έχουν αψιμαχία και μπαίνουν και άλλοι παίκτες.

22:21

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 4-3. Έντονες αποδοκιμασίες προς τον διαιτητή.

22:19

90'+3: Ο Χατζισαφί πέφτει στην περιοχή και διαμαρτύρεται για πέναλτι από τον Φιγκέιρας. Δεν υπάρχει επαφή.

22:16

90'+1: Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Χατζισαφί εκτελεί απευθείας φάουλ και η μπάλα περνά εκτός.

22:16

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:16

90': Έχει χάσει το ματς ο Ευαγγέλου που βλέπει χέρι, ενώ η μπάλα χτύπησε στο στομάχι του Νικολάου.

22:14

Έχουν μπει 5-6 οπαδοι του Πανιώνιου μέσα στο γήπεδο. "Πουλημένε" φωνάζει ο κόσμος για την απόφαση του Ευαγγέλου. Υπάρχει διακοπή στο ματς. Ένας πετά και ένα αντικείμενο στον 2ο βοηθό! Και δικαιολογημένη διακοπή, προσωρινή επί του παρόντος.

22:14

88': Μποτία αντί Φορτούνη για τον Ολυμπιακό.

22:13

Ο Φορτούνης εκτελεί και κάνει το 3-4 νικώντας τον Κότνικ.

22:12

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

22:11

86': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Φορτούνης πέφτει στην περιοχή μετά από σύγκρουση με τον Οικονόμου ο Ευαγγέλου δείχνει βούλα.

22:10

Στην πλάτη της άμυνας φεύγει ο Ντουρμισάι από την εξαιρετική πάσα του Χατζισαφί, πλασάρει τον Προτό και ισοφαρίζει σε 3-3.

22:09

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

22:08

Εκτέλεση αλά Πανένκα από τον Μασούντ, ο οποίος κάνει το 2-3. Δεξιά έπεσε ο Προτό.

22:08

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

22:07

82': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Λάμπρου κάνει την κάθετη, ο Σπιριντόνοβιτς τσιμπάει την μπάλα και ο Προτό πέφτει στα πόδια του και τον ανατρέπει.

22:06

81': Στη θέση του Κόρμπου ο Ντουρμισάι για τον Πανιώνιο.

22:03

"Ξύπνησε" ο κόσμος του Πανιωνίου και ακούστηκαν ξανά συνθήματα υπέρ των "κυανέρυθρων".

22:03

77': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:01

75': Στη θέση του Ανσαριφάρντ ο Τζούρτζεβιτς. Χειροκροτήθηκε απ' όλους ο Ιρανός.

22:01

74': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Σπιριντόνοβιτς ελίσσεται σε θέση μέσα δεξιά, σουτάρει με το αριστερό και ο Προτό αποκρούει με το πόδι.

21:59

74': Ο Φορτούνης εκτελεί κόρνερ, ο Νικολάου παίχνει την κεφαλιά και ο Κότνικ μπλοκάρει εύκολα.

21:56

71': Παπαγεωργίου αντί Βλάχου για τον Πανιώνιο. Πρόβλημα τραυματισμού έχει ο δεύτερος.

21:56

70': Απευθείας φάουλ από τον Φορτούνη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

21:54

69': Κίτρινη στον Ταχτσίδη.

21:50

65': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Χατζισαφί το εκτελεί, η μπάλα μένει στην περιοχή και ο Ταχτσίδης απομακρύνει.

21:49

64': Κίτρινη στον Ρομαό.

21:49

64': Στη θέση του Οφόε ο Ταχτσίδης για τον Ολυμπιακό.

21:47

62': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Γίνεται μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι από τον Γεσίλ, ο Νικολάου κάνει κακή εκτίμηση, ο Λάμπρου σουτάρει και δεν σκοράρει. Έχει βρει την μπάλα ο Προτό, άουτ δίνει ο Ευαγγέλου.

21:45

60': Λάμπρου αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο.

21:45

60': Σε θέση οφσάιντ ο Μασούντ, λανθασμένη υπόδειξη από τον βοηθό.

21:42

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός.

21:38

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Φορτούνη, ο Ρομαό παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:37

Επίδεσμος τοποθετήθηκε στο κεφάλι του Οικονόμου, ο οποίος έκανε πέντε ράμματα.

21:35

50': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται με πάσα, ο Σεμπά βγάζει τη σέντρα και η μπάλα φεύγει κατευθείαν άουτ.