Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:47

Δίκαιο διπλό για τους Αγρινιώτες, που κερδίζουν για πρώτη φορά στα Περιβόλια.

17:47

90'+2: Λήξη του αγώνα, 0-3.

17:45

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:39

84': Κίτρινη στον Στάθη για δυνατό φάουλ στον Τσοκάνη.

17:35

Ο Ντίας σκοράρει σε κενή εστία ύστερα από την πάσα του Μάζουρεκ, ο οποίος είχε βγει στην πλάτη της άμυνας μετά την κάθετη πάσα του Μαρινάκη. Ο Ντίας, πάντως, ήταν πιο μπροστά από την μπάλα, οφσάιντ που δεν δόθηκε (0-3).

17:34

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:31

76': Διαδικαστικό χαρακτήρα έχει πάρει το παιχνίδι, ο Παναιτωλικός διαχειρίζεται το προβάδισμά του, έχοντας και αριθμητικό πλεονέκτημα.

17:24

69' Κίτρινη στον Βάντερσον για δυνατό φάουλ στον Κλέσιο.

17:21

67': Μπράβο αντί Μπεχαράνο, τρίτη αλλαγή και για τον Παναιτωλικό.

17:20

66': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Κρος αντί Ντεβέσα.

17:20

66' Κίτρινη στον Μαρινάκη για δυνατό φάουλ στον Ενσικουλού.

17:19

64': Πολύ δύσκολα πια τα πράγματα για τον Πλατανιά...

17:18

63': Αποβάλλεται με σωστή δεύτερη κίτρινη ο Πλιάτσικας για δυνατό φάουλ στον Μάζουρεκ.

17:17

62' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά, ο Δημούτσος δίνει στον Ενσικουλού, εκείνος κάνει την παράλληλη πάσα από αριστερά για τον Μπούντνικ, που δεν προλαβαίνει με προβολή να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

17:15

61' Σέντρα σουτ του Βάντερσον, η μπάλα περνά άουτ.

17:14

59': Ο Λόπες αντί του Ρόσα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

17:12

57': Άλλο ένα σουτ του Στόιτσεφ, δύσκολη επέμβαση του Κυριακίδη στην αριστερή του γωνία.

17:09

54': Κεφαλιά του Δημούτσου μετά από σέντρα του Ενσικουλού, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

17:08

53' Σουτ του Δημούτσου από καλή θέση, η μπάλα φεύγει άουτ.

17:08

Ο Ρότσα ένιωσε ενοχλήσεις και ζήτησε ο ίδιος την αλλαγή.

17:07

52': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

17:07

52': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Τσοκάνης αντί Ρότσα.

17:04

49': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Βάντερσον.

17:03

48': Σουτ του Στόιτσεφ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Κυριακίδης.

17:01

46': Διπλή αλλαγή για τον Πλατανιά, Πατράλης αντί Στανισάβλιεβιτς, Στόιτσεφ αντί Κοροβέση.

17:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.