17:51

Λήξη αγώνα, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 1-0.

17:49

17:48

90': Μακρινό σουτ του Λημνιού, άουτ η μπάλα.

17:47

Στο έδαφος Μακ και Ζαμπράνο.

17:45

Ακίνδυνοι οι Ηπειρώτες, δεν ιδρώνει ο ΠΑΟΚ.

17:41

84': Κίτρινη στον Χαλκιαδάκη.

17:36

Κοντρολάρουν το ματς οι Θεσσαλονικείς.

17:32

75': Μακ αντί Βιεϊρίνια για τον ΠΑΟΚ.

17:28

71': Κίτρινη στον Σολτάνι, ο οποίος πήγε στην μπάλα με το χέρι.

17:25

68': Στη θέση του Κοζορώνη ο Βιδάλ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:25

68': Στη θέση του Μαουρίσιο ο Σάκχοφ για τον ΠΑΟΚ.

17:22

65': Λημνιός αντί Πέλκα για τον ΠΑΟΚ.

17:22

64': Φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής του Πέλκα, λίγο έξω η μπάλα.

17:20

63': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:18

61': Στη θέση του Γαρουφαλιά ο Σολτάνι για τον ΠΑΣ.

17:17

59': Σουτ του Βιεϊρίνια, ψηλά η μπάλα.

17:14

56': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Πέλκας πλασάρει και ο Βελλίδης αποκρούει.

17:13

Έπαιζε με δέκα σε αυτή τη φάση ο ΠΑΣ Γιάννινα, γιατί ήταν εκτός ο Μαυροπάνος, και τελικά το πλήρωσε.

17:13

Μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι από τον Τσίμιροτ, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά και ο Πρίγιοβιτς με δεύτερη ανοίγει το σκορ.

17:12

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17:10

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Πρίγιοβιτς εκτελεί από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κοντράρει στον Μάτος, αλλάζει πορεία και ο Βελλίδης αποκρούει με δυσκολία.

17:10

52': Αδύναμο σουτ εκτός περιοχής από τον Ελ Καντουρί, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

17:07

50': Κίτρινη στον Καρανίκα.

17:06

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΟΚ.

17:03

17:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

16:46

45'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μάτος βγάζει τη σέντρα, ο Πρίγιοβιτς παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι του Βελλίδη.

16:45

16:44

44': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Πέλκα, απομακρύνεται η μπάλα.

16:42

42': Στη θέση του Λίλα ο Μανθάτης για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Αναγκαστική η αλλαγή.

16:38

38': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Δυνατό σουτ του Βιεϊρίνια από το ημικύκλιο, βγάζει σε κόρνερ ο Βελλίδης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:34

34': Καλό σουτ εκτός περιοχής του Κοζορώνη, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Ρέι.

16:29

Έχει την μπάλα ο ΠΑΟΚ και ψάχνει διαδρόμους.

16:25

25': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Το φάουλ του σταματά στο τείχος, το σουτ του Λέοβατς στον Γαρουφαλιά και από τις κόντρες η μπάλα πάει στον Μαουρίσιο, ο οποίος έστειλε την μπάλα λίγο έξω.

16:24

24': Κίτρινη στον Μαυροπάνο.

16:23

Για φάουλ του Μάτος σταματά αυτή η επίθεση του ΠΑΟΚ.

16:20

20': Ο Βιεϊρίνια κάνει διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά και αστοχεί.

16:19

19': Σέντρα από τα δεξιά, ο Κοζορώνης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:17

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

16:14

14': Ο Λέοβατς σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Λίλα και καταλήγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:11

11': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Πρίγιοβιτς δίνει στον Πέλκα, εκείνος ξανά στον Σέρβο, ο τελευταίος γυρνάει για τον Ελ Καντουρί και ο Μαροκινός αστοχεί από τη μικρή περιοχή με την εστία κενή! Τον πίεσε όσο έπρεπε ο Μιχαήλ για να αστοχήσει.

16:10

10': Δυνατό σουτ του Τσίμιροτ από το ημικύκλιο, φεύγει ψηλά η μπάλα.