2
20:11

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:11

Ο Απόλλων Λάρισας πανηγυρίζει σπουδαία νίκη με 2-1 επί της Καλλιθέας στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου για το Κύπελλο Ελλάδας. 11(4) - 18(5) οι τελικές, 56% - 44% η κατοχή μπάλας.

20:11

90+5': Τέλος του αγώνα!

20:10

90+5': Δυνατό σουτ του Ντε Ολιβέιρα, άουτ.

20:07

90+2': Μακρινό σουτ του Μαυρία, άουτ.

20:06

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Κουρτεσιώτη για φάουλ στον Ταλέντο.

20:05

+5' καθυστερήσεων

20:05

90': Μακρινό σουτ του Μαυρία, άουτ.

20:02

87': Σε θέση οφσάιντ ο Συριόπουλος, σωστή η υπόδειξη.

19:58

84': Κίτρινη κάρτα στον Αγρόδημο

19:57

83': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μίλιτς περνά στο ματς αντί του Λαμπρόπουλου.

19:56

81': Στη θέση του Μίγγου περνά ο Μπιμάι.

19:55

80': Διπλή αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Φερέιρα αντικαθιστά τον Ντιακιτέ.

19:53

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Καρακατσάνης πλασάρει άουτ στην έξοδο του Κουτογλίδη.

19:49

74': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Λαμπρόπουλο καταλήγει άουτ.

19:48

73': Κίτρινη κάρτα στον Μίγγο που ανακόπτει αντικανονικά τον Μαυρία.

19:46

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Στη θέση του Σουλίδη περνά ο Αγροδήμος.

19:44

70': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Στη θέση του Τουρούκη περνά ο Μάκο.

19:41

66': Εκτέλεση φάουλ του Ταλέντο από θέση πλάγια και δεξιά μερικά μέτρα έξω από την περιοχή περνά άουτ η μπάλα.

19:38

Υπέροχη σέντρα του Κουρτσεσιώτη και ο Σαχινίδης με εντυπωσιακή κεφαλιά-ψαράκι στέλνει τη μπάλα πρώτα στο δοκάρι και μετά στα δίχτυα του Κουτογλίδη!

19:38

63': 2-1 για τον Απόλλωνα Λάρισας!

19:37

62': Καταλυτική επέμβαση του Ανδρέου σε επικίνδυνη επίθεση της Καλλιθέας.

19:37

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Στη θέση του Βουτσιά περνά ο Μαυρίας.

19:36

63': Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους! Ο Σουλίδης εκτελεί φάουλ από δεξιά και ο Kαρακατσάνης αστοχεί με κεφαλιά.

19:32

58': Δυνατό σουτ του Λαμπρόπουλου άουτ έπειτα από εκτέλεση κόρνερ των φιλοξενούμενων από δεξιά.

19:31

56': Κίτρινη κάρτα στον Χοτζάλι που έκανε κακή προβολή πάνω στον Σουλίδη.

19:28

53': Υπέροχο στρώσιμο του Ταλέντο από δεξιά στον Μίγγο που σουτάρει άουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.

19:25

48': Ο Κάτσικας παραχωρεί κόρνερ στο πρώτο δοκάρι.

19:24

48': Καθοριστική επέμβαση του Κάτσικα που παραχωρεί κόρνερ.

19:23

47': Μακρινό σουτ του Σάββα, άουτ.

19:21

46': Δυνατό σουτ του Σουλίδη εκτός περιοχής, άουτ.

19:21

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!