0
17:55

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

17:54

Ο Α.Ο. Χανιά - Κισσαμικός πανηγύρισε τη νίκη με 1-0 στην πρεμιέρα της κόντρα στον Αχαρναϊκό.

17:54

90+5': Τέλος του αγώνα!

17:54

90+5': Κόρνερ από δεξιά για τον Αχαρναϊκό μπλοκάρει ο Λαζαρίδης.

17:54

6-5 τα κόρνερ

17:51

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Παπασάββα.

17:49

+4' καθυστερήσεων

17:44

86': Τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Χαλκιαδάκης αντικαθιστά τον Βρεττό.

17:41

83': Ο Μπεκατώρος εκτελεί πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

17:41

82': Κίτρινη κάρτα σε απλωμένο χέρι του Παντελάκη έπειτα από σέντρα του Μπεκατώρου!

17:41

82': Πέναλτι για τον Αχαρναϊκό!

17:39

61% - 39% η κατοχή της μπάλας

17:36

78': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ο Καζβιρόπουλος περνά στο ματς αντί του Σταμούλη.

17:36

78': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Στο ματς περνά ο Ντάγκρας αντί του Αποστολίδη.

17:35

77': Κίτρινη κάρτα στον Μεντή για σκληρό μαρκάρισμα στον Ξυδά.

17:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Τόλι για μαρκάρισμα στον Μπεκατώρο, σωστή η υπόδειξη.

17:34

75': Ο Εζουμέζου αδυνατεί να ελέγξει τη μπάλα από ευνοϊκή θέση.

17:32

74': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Αφράτης, σωστή η υπόδειξη.

17:31

73': Πρώτη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Στη θέση του Τασιούλη περνά ο Σεληνιωτάκης.

17:30

72': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Παπασάββας.

17:27

68': Μακρινό σουτ του Μπεκατώρου πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Λαμπίρη.

17:24

Ο σκόρερ αφιέρωσε το γκολ στον φυσιοθεραπευτή Κουντουράκη.

17:23

Ο Ξυδάς εκτελεί στη δεξιά γωνία του Λαμπίρη που έπεσε σωστά, αλλά δεν αποσόβησε το γκολ!

17:23

64': ΓΚΟΛ και το 1-0 από τον Α.Ο. Χανιά/Κισσαμικό!

17:22

Ο Λεμονής κερδίζει την παράβαση από τον Κυριαζόπουλο, σωστή η απόφαση!

17:22

63': Πέναλτι για τον Κισσαμικό!

17:20

61': Κόρνερ για τους γηπεδούχους εκτελείται πλασαριστά χωρίς αποτέλεσμα.

17:19

61': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Εζουμέζου.

17:18

60': Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Μετά από υπέροχη ομαδική συνεργασία ο Ξυδάς πλασάρει στα ύψη!

17:17

59': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Μπεκατώρο από δεξιά απευθείας άουτ.

17:15

57': Κίτρινη κάρτα στον Βρεττό

17:12

54': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό με τον Τουγλή να περνά αντί του Χαραλαμπόπουλου. Ο νεοεισελθών αγωνιζόταν παλαιότερα στον ΑΟ Χανιά και μετέπειτα στον ΟΦΗ.

17:07

49': Άγαρμπο μαρκάρισμα του Μπεκατώρου πάνω στον Βρεττό, σωστή η απόφαση.