0
-
0
20:08

Στο 0-0 έμειναν οι δύο ομάδες! Είναι η δεύτερη ισοπαλία για την ΑΕΛ και τέταρτη σε ισάριθμα ματς από τον Ατρόμητο. Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ σε όλους!

20:07

Τέλος του αγώνα!

20:05

+3' καθυστερήσεων

20:04

90': Σουτ του Κιβρακίδη διώχνει ο Φατιόν προ του Ντιγκινί.

20:02

88': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ από αριστερά και σχετικά κοντά πάνω στον Μπόζοβιτς που μαζεύει τη μπάλα.

20:02

88': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στη θέση του Μάντσον περνά ο Βασιλείου.

20:01

88': Κίτρινη κάρτα στον Ναβάρο.

20:01

Η μπάλα έχει περάσει την τελική γραμμή στο 85ο λεπτό.

20:01

86': Μακρινό σουτ του Ουάρντα πάνω στον Μπόζοβιτς

19:59

85': Δοκάρι για τον Ατρόμητο! Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ και ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά στο οριζόντιο δοκάρι. Για γκολ διαμαρτυρήθηκαν οι φιλοξενούμενοι.

19:57

82': Πρόβλημα τραυματισμού προέκυψε και για τον Λαγό. Μεγάλη ατυχία για την ΑΕΛ.

19:54

80': Σουτ του Λαγού πάνω στον Περόνε καταλήγει άουτ.

19:52

78': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

19:51

77': Ο Γκόλιας τραυματίζεται, ενώ η ΑΕΛ έχει ολοκληρώσει τις αλλαγές της. Με 10 η ΑΕΛ!

19:50

76': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Κάθετη του Μάντσον στον Ντάουντα που κάνει κούρσα σεντράροντας από αριστερά με τον Βασιλακάκη να σουτάρει πάνω στον Μπόζοβιτς!

19:49

75': Στη θέση του Μανούσου περνά ο Ντάουντα και σε εκείνη του Μπουσουλάτζιτς ο Βασιλακάκης.

19:47

74': Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ. Στις θέσεις των Ναζλίδη και Λεοζίνιο περνούν αντίστοιχα οι Περόνε και Ναβάρο.

19:45

71': Κίτρινη κάρτα στον Μάντσον για επικίνδυνο μαρκάρισμα στον Λεοζίνιο.

19:39

65': Επικίνδυνο φαλτσαριστό σουτ του Ουάρντα εκτός περιοχής καταλήγει άουτ.

19:35

3(3) - 3(2) οι τελικές, 51% - 49% η κατοχή μπάλας

19:33

59': Κάρτα για "θέατρο" δίνεται στον Μπουσουλάτζιτς. Για πέναλτι διαμαρτύρονται οι φιλοξενούμενοι σε μία αρκετά δύσκολη φάση.

19:30

57': Νέο κόρνερ και έβδομο συνολικά παραχωρεί ο Ρισβάνης, Ο Λεοζίνιο εκτελεί δίχως αποτέλεσμα.

19:30

56': Κόρνερ από δεξιά για την ΑΕΛ με τον Λεοζίνιο

19:27

53': Κίτρινη κάρτα σωστά για χέρι στον Γκόλια

19:21

48': Κόρνερ από αριστερά για την ΑΕΛ. Ο Κρίζμαν παίρνει την κεφαλιά όντας κλεισμένος και αστοχεί.

19:20

46': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Κρίζμαν επωφελείται από άτσαλο διώξιμο του Χατζησαΐα και πλασάρει πάνω στο πόδι του Γιαννιώτη!

19:19

Έναρξη β' ημιχρόνου!

19:18

46': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Μπάμπιτς περνά ο Κρίζμαν.

19:02

45+2': Τέλος α' ημιχρόνου!

19:01

45+1': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ντιγκινί σουτάρει -σε γύρισμα του Ουάρντα- και ο Μπόζοβιτς αποκρούει ασταθώς. Το νέο σουτ του Γάλλου καταλήγει άουτ!

19:01

+2' καθυστερήσεων

19:01

44': Ο Ουάρντα πατά περιοχή από αριστερά μέσα στην περιοχή της ΑΕΛ και ο Φάρκας διώχνει την τελευταία στιγμή.

18:58

43': Ο Ούμπιντες εκτελεί το δεύτερο κόρνερ διώχνουν οι γηπεδούχοι.

18:57

43': Κόρνερ από αριστερά για τον Ατρόμητο παίρνει ο Γιαννούλης και νέο κόρνερ. Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για πέναλτι και τράβηγμα στον Ρισβάνη. Δύσκολη η φάση, φαίνεται να υπάρχει τράβηγμα του Γκόλια.

18:56

42': Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ από πολύ πλάγια και αριστερά πάνω στον Γιαννιώτη.