Δεύτερο διαδοχικό στραβοπάτημα για τους Πειραιώτες.

22:22

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

22:21

90'+6: Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

22:20

Ο Τζούρτζεβιτς αναλαμβάνει την εκτέλεση και ισοφαρίζει σε 1-1 στέλνοντας την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Αθανασιάδη.

22:19

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

22:18

90'+3: Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

22:18

90'+3: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ανδρούτσος κάνει το σουτ ο Κουτσιαύτης βλέπει χέρι στην προσπάθεια του Ιγκλέσιας. Λίγος ο ρέφερι γενικά σήμερα, στη μασχάλη βρήκε η μπάλα.

22:16

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:13

87': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Καλτσάς πετάει στον χώρο για τον Δουβίκα, εκείνος πλασάρει από μέσα αριστερά και ο Καπίνο αποκρούει.

22:10

84': Κίτρινη στον Αθανασιάδη για καθυστέρηση.

22:09

84': Ο Εμενίκε δοκιμάζει το πόδι του και αστοχεί.

22:09

83': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Από κόρνερ του Σεμπά ο Ιγκλέσιας παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Τζούρτζεβιτς στη συνέχεια μία ακόμη καρφωτή και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

22:06

80': Σηκώνεται το σημαιάκι για τον Δουβίκα, ο οποίος έβγαινε μόνος του. Λανθασμένη η υπόδειξη.

22:03

78': Στη θέση του Ρομαό ο Ανδρούτσος για τον Ολυμπιακό.

22:02

77': Στη θέση του Μαντίντα ο Κυριακόπουλος για τον Αστέρα.

22:01

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ωραία αντεπίθεση από τους φιλοξενούμενους, ο Δουβίκας ανοίγει στον Καλτσά, εκείνος βγαίνει τετ α τετ, πλασάρει από μέσα αριστερά και ο Καπίνο αποκρούει.

21:57

72': Δουβίκας αντί Μανιά για τον Αστέρα.

21:53

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Ιγκόρ. Τελικά φεύγει με το φορείο.

21:52

67': Κίτρινη στον Σεμπά.

21:48

63': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ζιλέ βγάζει τη σέντρα, ο Εμενίκε πιάνει ωραία κεφαλιά και η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη.

21:45

60': Στη θέση του Ισνάλντο ο Τσουκαλάς για τον Αστέρα.

21:45

60': Ο Σεμπά βγάζει τη σέντρα, ο Πάρντο παίρνει από το ύψος του πέναλτι την κεφαλιά και αστοχεί.

21:44

59': Κίτρινη στον Ιγκόρ.

21:43

58': Κίτρινη στον Ζντιέλαρ.

21:42

57': Έξω Μαρίν και Καρσελά για τον Ολυμπιακό, μέσα Πάρντο και Εμενίκε.

21:42

56': Κόρνερ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:40

Ο Μανιάς το εκτελεί και στέλνει ψύχραιμα την μπάλα στην αριστερή γωνία του Καπίνο για το 0-1. Έπεσε σωστά ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού, αλλά η μπάλα πήγε πολύ πλάγια.

21:40

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

21:39

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Αστέρα! Ο Ισνάλντο κάνει το γύρισμα και η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Ρομαό. Υπάρχει παράβαση.

21:38

53': Μαρινό σουτ του Φιγκέιρας, έξω η μπάλα

21:36

50': Σε θέση οφσάιντ ο Σεμπά. Σωστή η απόφαση, ήταν ελάχιστα πιο μπροστά.