20:07

20:07

Το πάλεψε όσο μπορούσε ο Παναιτωλικός, αλλά δεν τα κατάφερε να πάρει βαθμό.

20:06

Κακός ο ΠΑΟΚ για ένα ακόμη ματς, αλλά τον έσωσε ο Πρίγιοβιτς. Έχουν αρκετά θέματα να λύσουν οι "ασπρόμαυροι" μεσοεπιθετικά.

20:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 1-0.

20:04

90'+4: Εκτελεί φάουλ ο Ρότσα και ο Ρέι βγαίνει προ του Μαρκόφσκι και διώχνει.

20:02

20:01

Στο έδαφος ο Μόρας, δείχνει να πονά αρκετά. Έπεσε πολύ άσχημα και χτύπησε το χέρι του.

19:58

Στο έδαφος ο Ρέι, μικρή διακοπή.

19:54

84': Άστοχο σουτ εκτός περιοχής από τον Μάσουρεκ.

19:51

80': Κουλούρης αντί Πρίγιοβιτς για τον ΠΑΟΚ.

19:50

79': Στη θέση του Λόπες ο Μάσουρεκ για τον Παναιτωλικό.

19:46

Ο Τσίμιροτ βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Πρίγιοβιτς πιάνει γυριστή κεφαλιά και ανοίγει το σκορ.

19:46

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:43

73': Στη θέση του Μπεχαράνο ο Μπράβο για τον Παναιτωλικό.

19:42

72': Μαρκόφσκι αντί Ντίας για τον Παναιτωλικό.

19:41

71': Κίτρινη στον Πέλκα.

19:40

69': Ο Βιεϊρίνια κάνει σκαστό σουτ από μέσα αριστερά και η μπάλα φεύγει εκτός.

19:38

68': Γίνεται η σέντρα από τον Μάτος, ο Κάμπος παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Βιεϊρίνια τη δεύτερη και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

19:34

64': Στη θέση του Κάτσε ο Βιεϊρίνια για τον ΠΑΟΚ.

19:33

Στο έδαφος ο ΠΑΟΚ.

19:32

61': Ο Ντίας σουτάρει από μέσα δεξιά και αστοχεί.

19:31

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ελ Καντουρί βγάζει σέντρα προς το πέναλτι, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά, ο Κυριακίδης αποκρούει, ο Πέλκας σουτάρει και ο Μόρας διώχνει στη γραμμή.

19:28

Προσπαθούν να ανεβάσουν στροφές οι γηπεδούχοι.

19:25

55': Ωραία ατομική ενέργεια από τον Μάτος, κάνει και σέντρα-σουτ από πλάγια και αποκρούει ο Κυριακίδης.

19:24

54': Κίτρινη στον Κλέσιο.

19:23

53': Στη θέση του Μακ ο Πέλκας για τον ΠΑΟΚ.

19:21

51': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:17

47': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, ο Μόρας παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί.

19:16

19:15

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:01

19:01

18:59

Δεν το εκμεταλλεύονται τελικά οι γηπεδούχοι.

18:59

44': Φάουλ ακριβώς έξω από την περιοχή παίρνει ο Ελ Καντουρί.

18:58

42': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:53

Στο έδαφος ο Κρέσπο, προσωρινή διακοπή.

18:49

34': Μακ και Λέοβατς συνεργάζονται καλά, η μπάλα κοντράρει και σε αμυντικό του Παναιτωλικού και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

18:45

30': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Κάτσε, ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης μπλοκάρει εύκολα.

18:41

Στέκεται αρκετά καλά ο Παναιτωλικός, ο οποίος προσπαθεί να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις.

18:37

Προβληματικός στο δημιουργικό κομμάτι ως τώρα ο ΠΑΟΚ.

18:33

18': Ο Κλέσιο κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Ρέι μπλοκάρει εύκολα. Δύο συμπαίκτες του είχε για να δώσει πάσα και γι' αυτό τ' ακούει από τον προπονητή του.

18:28

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΠΑΟΚ.

18:24

Προσπαθούν να βρουν ρυθμό οι δύο ομάδες.

18:20

5': Σουτάρει από μέσα δεξιά ο Ντίας και αστοχεί.

18:16

18:13

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:11

Κεκλεισμένων των θυρών θα διεξαχθεί το ματς.

18:09

Από ισοπαλία στη Νέα Σμύρνη προέρχονται οι Αγρινιώτες.

18:05

Στραβοπάτησαν στη Ριζούπολη οι "ασπρόμαυροι" και ψάχνουν την επιστροφή στις νίκες σήμερα.

18:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Ρέι, Βαρέλα, Κρέσπο, Μάτος, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Ελ Καντουρί, Κάτσε, Μακ, Κάμπος, Πρίγιοβιτς.
Αναπ: Πασχαλάκης, Μαουρίτσιο, Σαμπράνο, Πέλκας, Μπίσεσβαρ, Βιεϊρίνια, Κουλούρης.
Κυριακίδης, Μαρινάκης, Μιχάι, Μόρας, Ρότσα, Πάουλο, Μπεχαράνο, Ρόσα, Λόπες, Κλέσιο, Ντίας.
Αναπ: Τσενάμο, Μαρκόφσκι, Μπράβο, Μάζουρεκ, Ροντρίγκες, Χαντάκιας, Τσοκάνης.
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Γκάγκας (Λάρισας) 4ος: Σέζος (Κιλκίς)