Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:56

Πρώτη φετινή νίκη για τον Λεβαδειακό και είναι δίκαιη.

17:56

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

17:55

90'+3: Γύρισμα του Νιας από αριστερά, ο Γιακουμάκης κάνει την προβολή από το ύψος της μικρής περιοχής, χάνεται η ευκαιρία για το 2-0.

17:52

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:50

88': Δεν φαίνεται ότι μπορεί να αλλάξει κάτι στο παιχνίδι, ακίνδυνη επιθετικά η Ξάνθη.

17:45

83': Κάστρο αντί Λουσέρο, κλείνουν και οι αλλαγές της Ξάνθης.

17:44

83': Καλτσάς αντί Μητρόπουλου, κλείνουν οι αλλαγές των Βοιωτών.

17:39

78': Σουτ του Γιουσούφ, η μπάλα περνά ψηλά άουτ.

17:36

75': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσαμπούρη, άουτ η μπάλα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:35

74': Πέτρος Ορφανίδης αντί Ντε Λούκας, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

17:33

72': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με τον Τσαμπούρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:33

72': Ο Γιακουμάκης στη θέση του Σίλβα, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

17:31

70': Τάιμ άουτ ξανά για να δροσιστούν οι παίκτες.

17:30

69' Κίτρινη στον Κασάδο.

17:27

66': Πρώτη αλλαγή και για την Ξάνθη, Κίκε αντί Ρότσε.

17:27

66': Ζοάο Φαβάρο αντί Τριποτσέρη, πρώτη αλλαγή για τους Βοιωτούς και αναγκαστική.

17:25

64': Αλλαγή ζητά ο Τριποτσέρης, έχει τραυματιστεί.

17:24

63': Δυο διαδοχικά κόρνερ για την Ξάνθη περνούν ανεκμετάλλευτα.

17:23

62' Κεφαλιά του Γιουσούφ μετά από σέντρα του Τσαμπούρη από δεξιά, η μπάλα περνά άουτ.

17:19

58' Κίτρινη στον Τσαμπούρη.

17:18

57' Σουτ του Ντε Λούκας, η μπάλα περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:15

54' Κίτρινη στον Μπραντάο.

17:12

51': Σουτ του Γιουσούφ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

17:06

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.