Ψυχωμένος ο Απόλλων, έκανε την καλύτερή του φετινή εμφάνιση.

21:24

Πήγαν οι παίκτες του ΠΑΟΚ προς τον κόσμο να τον χαιρετήσουν και οι φίλαθλοι τους έλεγαν "φύγετε" με τις κινήσεις τους.

21:23

Ήταν καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι, είχαν δύο δοκάρια, αλλά όχι κλασικές ευκαιρίες.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, λευκή ισοπαλία στη Ριζούπολη.

21:21

90'+3: Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λέοβατς από μέσα αριστερά κάνει σουτ με το δεξί και αστοχεί.

21:19

90'+2: Ελμπάζ και Μενδρινός για τον Απόλλωνα αντί Σιατραβάνη και Κονέ.

21:18

21:18

90': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μάτος δίνει στον Μακ, εκείνος πλασάρει από το ημικύκλιο και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

21:17

89': Αντεπίθεση για τον Απόλλωνα με τον Μάατσεν, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή και δεν κάνει καλά το γύρισμα.

21:14

87': Κίτρινη στον Μαουρίτσιο.

21:14

86': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Πολύ κακή η εκτέλεση του Βαλλιάνου.

21:13

85': Κίτρινη στον Κάτσε.

21:10

83': Κίτρινη στον Τσόβιτς για καθυστέρηση.

21:08

80': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:07

79': Στη θέση του Αλμπάνη ο Μάατσεν για τον Απόλλωνα.

21:06

78': Μακρινό σουτ του Μαουρίτσιο, άουτ η μπάλα.

21:03

75': Κίτρινη στον Κρέσπο για διαμαρτυρία.

21:03

Στο έδαφος ο Κονέ, προσωρινή διακοπή.

21:03

75': Αδύναμο σουτ του Σιατραβάνη, εύκολα ο Ρέι.

21:01

72': Ο Κάμπος εκτελεί κόρνερ, ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:01

72': Μακ αντί Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ.

20:58

70': Ο Αλμπάνης μπαίνει από δεξιά στην περιοχή και σουτάρει ψηλά.

20:55

Έπεσε ο ρυθμός.

20:51

63': Στη θέση του Κάνιας ο Κάτσε για τον ΠΑΟΚ.

20:50

Ισορροπημένο το ματς στο δεύτερο μέρος παρά το αριθμητικό μειονέκτημα των γηπεδούχων.

20:45

58': Μακρινό σουτ του Κάνιας, άουτ η μπάλα.

20:42

55': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Το εκτελεί ο Βαλλιάνος και ο Ρέι απομακρύνει.

20:41

54': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Πρίγιοβιτς, σωστή η απόφαση.

20:38

50': Κίτρινη για τον Ελ Καντουρί.

20:37

49': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μαουρίτσιο εκτελεί κόρνερ, ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

20:34

46': Μαουρίτσιο αντί Πέλκα για τον ΠΑΟΚ.

20:34

20:32

20:17

20:17

Χαμός στη Θύρα 9, οπού είναι και εκεί οπαδοί του ΠΑΟΚ κάτω από τα δημοσιογραφικά θεωρεία, γιατί εμφανίστηκε ο Πάμπλο Γκαρσία! Δεκάδες "ασπρόμαυροι" αγκαλιάζουν και βγάζουν σέλφι με τον προπονητή της Κ20 των Θεσσαλονικέων. Ο κύριος όγκος των φίλων του "Δκεφάλου του Βορρά" είναι στο πέταλο πάντως...

20:16

45'+1: Κίτρινη στον Κοντοέ.

20:15

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:14

44': Δυνατό σουτ εκτός περιοχής του Μάτος, αποκρούει ο Τσόβιτς.

20:11

42': Σουτ εκτός περιοχής από το Ελ Καντουρί, άουτ η μπάλα.

20:09

39': Ο Πέλκας βγάζει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι, αλλά ο Λέοβατς δεν τελειώνει τη φάση.

20:08

Στο 37-63% η κατοχή μπάλας υπέρ του ΠΑΟΚ.

20:06

36': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μπίσεσβαρ από μέσα αριστερά κάνει ωραίο φαλτσαριστό σουτ, ο Τσόβιτς βρίσκει ελάχιστα την μπάλα και τη στέλνει στο αριστερό του δοκάρι.

20:02

32': Αποβάλλεται ο Χουάρες, με δέκα ο Απόλλων. Έντονες οι διαμαρτυρίες από τον πάγκο των γηπεδούχων, αλλά δεν έχουν δίκιο. Μόλις είχε δει κίτρινη και πήγε άγαρμπα στον Μπίσεσβαρ. Αψυχολόγητη ενέργεια, απαράδεκτος ο Αργεντινός.

20:01

32': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Το εκτελεί ο Βαλλιάνος και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

19:59

30': Κίτρινη για τον Χουάρες.