1
20:08

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:08

Λεβαδειακός και Πλατανιάς έρχονται ισόπαλοι με 1-1. Είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο μετά τον Νοέμβριο του 2014. Δίκαιο το τελικό αποτέλεσμα.

20:07

90+3': Τέλος του αγώνα!

20:05

+3' καθυστερήσεων

20:04

Ο Γιουσούφ αποφεύγει τον Καρυπίδη και βγάζει ιδανική σέντρα για τον Μητρόπουλο που ισοφαρίζει με κεφαλιά!

20:04

90': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

20:03

89': Ο Γκρζέλτσακ μπαίνει στην περιοχή αλλά δεν έρχεται σε επαφή με τη μπάλα.

19:57

84': Τρίτη αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά! Ο σκόρερ Εβγκέν Μπούτνικ αντικαθίσταται από τον Δημούτσο που κάνει ντεμπούτο ως ποδοσφαιριστής του Πλατανιά.

19:56

83': Κίτρινη κάρτα στον Πριντέτα για σκληρό μαρκάρισμα στον Μπραντάο.

19:54

80': Κίτρινη κάρτα στον Γκρζέλτσακ

19:50

77': Σέντρα του Μπελγκαζουανί από δεξιά και ο Μπραντάο κάνει κακή κεφαλιά που καταλήγει άουτ.

19:47

73': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό με τον Μπελγκαζουανί να περνά στο ματς αντί του Ζαραδούκα.

19:47

73': Άστοχο σουτ του Γιουσούφ.

19:43

70': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του τραυματία Κοροβέση περνά ο Γκρζέλτσακ.

19:39

66': Αδύναμο σουτ του Πλιάτσικα πάνω στον Επασί.

19:39

65': Ο Πατράλης εκτελεί κόρνερ από αριστερά.

19:39

65': Κίτρινη κάρτα σωστά στον Πατράλη για καθυστερήσεις σε εκτέλεση κόρνερ.

19:38

64': Ο Μπούτνικ εκτελεί φάουλ και ο Επασί παραχωρεί κόρνερ πέφτοντας στη δεξιά του γωνία!

19:34

61': Σε θέση οφσάιντ ο Μπραντάο, σωστή η υπόδειξη.

19:34

60': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τόνι Σίλβα επανεμφανίζεται αντικαθιστώντας τον Γιακουμάκη.

19:33

58': Μακρινό σουτ του Γιουσούφ, άουτ.

19:32

Ο Κοροβέσης στρώνει στον Ενσικουλού που αποφεύγει τους Μητρόπουλο - Τριποτσέρη και τον Νιάσε να αποκρούει ασταθώς. Στην επαναφορά σκοράρει ο Μπούτνικ με κοντινό πλασέ!

19:31

57': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

19:30

56': Κίτρινη κάρτα βλέπει σωστά ο Ενσικουλού που παρεμποδίζει την εκτέλεση ενός φάουλ για τον Λεβαδειακό.

19:28

54': Κάκκιστο ματς με μόλις μία φάση να καταγράγεται σε κανονική ροή αγώνα έπειτα από εκτέλεση πλαγίου άουτ στο 38ο λεπτό.

19:23

49': Κόρνερ εκτελείται πλασαριστά από τους παίκτες του Πλατανιά για να διώξει τελικά ο Επασί.

19:21

47': Ο Κοκκαλάς μπλοκάρει την εκτέλεση φάουλ του Ζαραδούκα πέφτοντας στην αριστερή του γωνία.

19:19

Έναρξη β' ημιχρόνου!

19:19

Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του αρνητικού Αντιλέχου περνά ο Καραχάλιος.

19:03

Τέλος α' ημιχρόνου

19:01

+2' καθυστερήσεων

18:54

38': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Κοκκαλάς σώζει με τα πόδια στο σουτ του Γιακουμάκη έπειτα από γρήγορη εκτέλεση πλαγίου άουτ από τον Μπραντάο!

18:54

38': Εκτέλεση φάουλ του Μητρόπουλου από αριστερά και πολύ πλάγια πολλά μέτρα μακριά από την περιοχή του Κοκκαλά που μπλοκάρει.

18:51

36': Σε θέση οφσάιντ ο Μπραντάο, σωστή η υπόδειξη από τον βοηθό Σάββα.