Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:52

Ιστορική νίκη για τη Λαμία, η πρώτη της στη Σούπερ Λίγκα.

17:52

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-3.

17:50

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:49

90': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο για δυνατό μαρκάρισμα στον Κουτρομάνο.

17:47

Ο Καλτσάς εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Πασαλίδης με κεφαλιά γράφει το 1-3.

17:47

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:44

86': Κίτρινη στον Γκοντό.

17:42

84': Λινάρδος αντί Ακόστα, τελευταία αλλαγή για τη Λαμία.

17:40

81': Αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του Αστέρα και αρκετοί αποχωρούν από το γήπεδο.

17:39

Ο Βάντερσον με εξαιρετική πλασαριστή εκτέλεση φάουλ γράφει το 0-3. Πανέμορφο γκολ.

17:39

80': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

17:38

79': Κίτρινη στον Μουνάφο για μαρκάρισμα στον Βάντερσον.

17:38

79': Ο Αναστασιάδης παραχωρεί κόρνερ σε σέντρα του Καλτσά. Εκτελεί ο Μάσα και περνά ανεκμετάλλευτο.

17:32

73': Κουτρομάνος αντί Ασίγκμπα στη δεύτερη αλλαγή της Λαμίας.

17:31

72': Χέρι του Αναστασιάδη σε σουτ του Δουβίκα ζητούν οι Αρκάδες, δεν υπάρχει τίποτα, καθαρή η φάση.

17:28

69': Ο Μανιάς πλασάρει από πλάγια θέση ύστερα από τακουνάκι του Γιαννούλη, άουτ περνά η μπάλα.

17:26

67': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, ο Αναστασόπουλος στο ντεμπούτο του με τη φανέλα των Φθιωτών αντικαθιστά τον Πίτι.

17:25

66': Σουτ του Καλτσά από το ύψος της μεγάλης περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

17:23

64': Δουβίκας αντί Μαντίντα, κλείνουν οι αλλαγές του Αστέρα από νωρίς.

17:23

64': Μακρινή πάσα του Καλτσά, ο αφύλακτος Μάσα δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά.

17:22

62': Εκτελεί ο Μάσα, θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

17:21

62': Ο Ιγκλέσιας σουτάρει μέσα από την περιοχή, όντας αφύλακτος, ο Ασίγκμπα βάζει την προβολή και κόρνερ.

17:17

58': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας για δυνατό μαρκάρισμα στον Βάντερσον.

17:14

55': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τους Αρκάδες.

17:14

55': Ο Παπαδόπουλος διώχνει σε κόρνερ την προσπάθεια του Καλτσά με το στήθος.

17:10

52': Εκτελεί ο Πίτι, διώχνει δύσκολα ο Αθανασιάδης, διαδοχικά σουτ των Βάντερσον και Μπλάζιτς κοντράρουν στους αμυντικούς του Αστέρα.

17:10

52': Κόρνερ παραχωρεί ο Καλτσάς για τη Λαμία.

17:06

48': Κίτρινη στον Καλτσά.

17:03

46': Μάσα αντί Ισνάλντο στη δεύτερη αλλαγή για τους Αρκάδες.

17:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.