0
20:09

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:09

Κακό ματς, ελάχιστες φάσεις, φυσιολογικό το αποτέλεσμα. Ανώτερος ήταν συνολικά ο Ατρόμητος.

20:08

Λήξη αναμέτρησης, 0-0.

20:07

90'+4: Ο Κοζορώνης εκτελεί φάουλ, ο Μαυροπάνος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:05

90'+1: Κίτρινη στον Γιαννούλη.

20:05

20:02

"Υπομονή", λέει στους παίκτες του ο Κάναντι.

19:58

85': Στη θέση του Ουάρντα ο Βασιλείου για τον Ατρόμητο.

19:57

Στο έδαφος ο Βελλίδης, προσωρινή διακοπή.

19:55

82': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

19:53

80': Στη θέση του Χαλκιαδάκη ο Σκόνδρας για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:53

80': Κίτρινη στον Τζημόπουλο για καθυστέρηση.

19:51

78': Σουτ εκτός περιοχής από τον Μανούσο, άουτ η μπάλα.

19:47

74': Κίτρινη στον Μαυροπάνο.

19:46

Στο έδαφος ο Μιχαήλ, μικρή διακοπή.

19:44

71': Στη θέση του Μάντσον ο Βασιλακάκης για τον Ατρόμητο.

19:43

Πιο γρήγορα ζητά ο Κάναντι να αλλάζουν την μπάλα οι παίκτες του.

19:40

67': Κίτρινη στον Μάντσον.

19:37

64': Ο Μανθάτης στη θέση του Λίλα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:36

63': Στη θέση του Ούμπιντες ο Μανούσος για τον Ατρόμητο.

19:36

63': Ο Ρισβάνης στοπάρει ωραία, κάνει και αδύναμο σουτ εκτός περιοχής και αστοχεί.

19:34

Κυκλοφόρησε καλά την μπάλα ο Ατρόμητος, αλλά η σέντρα του Γιαννούλη ήταν απογοητευτική.

19:30

57': Καλό σουτ του Κοζορώνη εκτός περιοχής, αποκρούει ο Γιαννιώτης.

19:26

Παιχνίδι κέντρου στα τελευταία λεπτά.

19:23

50': Ο Καρανίκας πατά περιοχή από δεξιά, κάνει γύρισμα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπουκουβάλας σουτάρει στην κίνηση και η μπάλα σταματά στα σώματα.

19:20

47': Ο Γιαννούλης κάνει το γύρισμα από μέσα αριστερά και ο Ντάουντα με κεφαλιά αστοχεί.

19:19

19:18

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:04

19:02

19:01

44': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Γιαννούλης βγάζει σέντρα, ο Βελλίδης κάνει κακή εκτίμηση, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:57

40': Άλλο ένα κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και ο Γαρουφαλιάς απομακρύνει.

18:55

38': Συγκλίνει προς τα μέσα από δεξιά ο Κιβρακίδης, κάνει και το σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα πολύ έξω.

18:54

38': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ντάουντα κάνει ωραία ενέργεια, σουτάρει αδύναμα εκτός περιοχής και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

18:51

Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Ατρόμητος, περιμένουν οι Ηπειρώτες.

18:47

31': Στη θέση του Ναδάλες ο Καρανίκας για τον ΠΑΣ.

18:45

Αλλαγή ζητάει ο Ναδάλες, ο οποίος νιώθει ενοχλήσεις.

18:44

28': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Ούμπιντες, απομακρύνει ο Λίλα.

18:40

Αρκετές οι παρατηρήσεις του Κάναντι προς τους παίκτες του.

18:36

Χαμηλός ο ρυθμός στο ματς.

18:33

17': Ο Γιάκος προσπαθεί να τσιμπήσει την μπάλα από τον Γιαννιώτη και ο Χατζηισαΐας διώχνει.

18:32

15': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ντιγκινί ο εκτελεστής και νέο κόρνερ υποδεικνύεται λανθασμένα. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:29

13': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.