Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:36

Δύο ματς έχουμε ακόμη κόντρα σε Κύπρο εκτός έδρας και Γιβραλτάρ εντός.

23:35

Η Εθνική πλέον πέφτει στην τρίτη θέση, την προσπερνά η Βοσνία, η οποία θα έχει να παίξει με το Βέλγιο εντός έδρας.

23:34

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για την Ελλάδα με 1-2 από το Βέλγιο. Το πάλεψαν πολύ οι διεθνείς κόντρα σε μία δεδομένα καλύτερη ομάδα.

23:32

90'+2: Κίτρινη στον Ντε Μπρούιν.

23:31

23:30

90': Ευκαιρία για το Βέλγιο! Ο Αζάρ γυρνάει για τον Μέρτενς, εκείνος σουτάρει και ο Καρνέζης πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

23:29

89': Αντί του Φορτούνη ο Βέλλιος για την Ελλάδα.

23:29

88': Στη θέση του Φελαϊνί ο Ντεντογκέρ για το Βέλγιο.

23:28

87': Κάνει την κούρσα ο Δώνης, αλλά δεν δίνει σωστά την μπάλα. Δεν τον βοήθησε καθόλου με την κίνησή του ο Μπακασέτας.

23:26

85': Μπακασέτας αντί Μανιάτη για την Ελλάδα.

23:24

84': Ευκαιρία για το Βέλγιο! Δυνατό σουτ του Λουκάκου εκτός περιοχής, αποκρούει ο Καρνέζης.

23:22

82': Κόρνερ για την Ελλάδα. Εκτελείται με πάσα και η σέντρα του Τζαβέλλα δεν βρίσκει αποδέκτη.

23:19

79': Στη θέση του Καράσκο ο Σαντλί για το Βέλγιο.

23:17

77': Κόρνερ για την Ελλάδα. Πάνω στον Κουρτουά η εκτέλεση του Φορτούνη.

23:17

76': Κίτρινη στον Καράσκο.

23:15

Ο Μενιέ βγάζει τη σέντρα, ο Λουκάκου πηδάει μόνος του και με καρφωτή κεφαλιά εκτελεί τον Καρνέζη για το 1-2. Δεν υπολόγισε καλά τη φάση ο Παπασταθόπουλος.

23:15

75': ΓΚΟΛ για το ΒΕΛΓΙΟ!

23:14

74': Στη θέση του Ντεμπελέ ο Αζάρ για το Βέλγιο.

23:14

Ο Τζαβέλλας βγάζει ωραία σέντρα, ο Ζέκα πλασάρει στην κίνηση με το αριστερό και ισοφαρίζει σε 1-1. Τον έχασε εντελώς ο Καράσκο.

23:13

73': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:11

Βρίσκει χώρο και κάνει ένα δυνατό σουτ ο Βερτόνχεν, ο οποίος ανοίγει το σκορ. Δεν έκλεισε κανείς πάνω του, δεν αντέδρασε και ο Καρνέζης όπως θα έπρεπε.

23:10

70': ΓΚΟΛ για το ΒΕΛΓΙΟ!

23:09

69': Στη θέση του Σταφυλίδη ο Λυκογιάννης για την Ελλάδα.

23:05

Παίρνει μέτρα στο γήπεδο το Βέλγιο.

23:01

60': Εμφανές φάουλ στον Φορτούνη από τον Βερμάλεν δεν δίνει ο Μάρτσινιακ.

22:58

58': Επικίνδυνη σέντρα του Καράσκο στο δεύτερο δοκάρι, δεν προλαβαίνει την μπάλα ο Μενιέ.

22:56

55': Κίτρινη στον Σάμαρη.

22:53

52': Ευκαιρία για την Ελλάδα! Ο Μανιάτης βγάζει σέντρα, ο Τζιόλης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:51

51': Κίτρινη στον Ντεμπελέ.

22:50

50': Ωραία σέντρα του Μανιάτη, δεν πιάνει όπως θα ήθελε την κεφαλιά ο Φορτούνης.

22:50

50': Κίτρινη στον Μενιέ.

22:49

49': Κόρνερ για το Βέλγιο. Εκτελεί ο Ντε Μπρούιν και απομακρύνεται η μπάλα.

22:46

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.