Στους ομίλους του Κυπέλλου η ομάδα του Κώστα Νικολαΐδη.

19:51

Λήξη αγώνα, πρόκριση για τον Αιγινιακό παρά την ήττα με 2-1.

19:50

90'+6: Ευκαιρία για τον Αιγινιακό. Ο Σοϊλεμέζογλου αποκρούει πλασέ του Γκατζολάρι.

19:49

90'+5: Στη θέση του Ζούρκου ο Αντωνιάδης για τον Αιγινιακό.

19:47

90'+2: Ζυγκερίδης αντί Λάσκαρη για τη Βέροια.

19:47

19:46

90'+1: Κίτρινη στον Καψάλη.

19:46

90'+1: Ανδρικόπουλος αντί Δωματά για τον Αιγινιακό.

19:45

90'+1: Κίτρινη στον Παπαδόπουλο.

19:45

Ο Παπαδόπουλος πιάνει ωραίο διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά, η μπάλα βρίσκει και στον Καψάλη και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-1.

19:44

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

19:43

Αυτό εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, ο Σουλιώτης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία για το 2-0.

19:43

88': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:42

88': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Σουλιώτης πιάνει ωραία κεφαλιά και ο Καραγκιόζης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση παραχωρώντας κόρνερ.

19:41

87': Ο Βακενβάι σουτάρει από μέσα αριστερά και ο Καραγκιόζης παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

84': Στη θέση του Λίταινα ο Νύκταρης για τη Βέροια.

19:35

Δεν δείχνουν να έχουν δυνάμεις οι δύο ομάδες.

19:31

77': Λαζόπουλος αντί Τσιούχα για τη Βέροια.

19:27

73': Στη θέση του Σοφιάνη ο Προσκυνητόπουλος για τον Αιγινιακό.

19:23

69': Κίτρινη στον Βλάχο.

19:20

65': Κίτρινη στον Τσιούχα.

19:16

Έχει πάρει μέτρα ο Αιγινιακός.

19:13

59': Εντελώς άστοχο σουτ από τον Λίταινα.

19:09

Έχει πέσει ο ρυθμός.

19:05

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Αιγινιακός.

19:01

47': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια! Από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα φτάνει στον Σουλιώτη, εκείνος κάνει πλασέ από τη μικρή περιοχή και σημαδεύει τον Καραγκιόζη.

19:01

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

19:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:46

18:45

18:45

Ωραία κίνηση από τον Πολύζο, επικίνδυνη η σέντρα του, απομακρύνει την τελευταία στιγμή προ του Σοφιάνη ο Δαμιανάκης.

18:40

Λίγο πιο πίσω θέλει τον Ζούρκο ο Νικολαΐδης προκειμένου να βοηθά στο να φτιάξει παιχνίδι ο Αιγινιακός.

18:36

37': Ευκαιρία για τον Αιγινιακό! Η μπάλα στρώνεται στον Πολύζο, εκείνος κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Σοϊλεμέζογλου αποκρούει.

18:34

35': Κίτρινη στον Πολύζο.

18:33

33': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Γιαζιτζόγλου. Οριακή η φάση, ίσως καλυπτόταν.

18:29

Ο λιγοστός κόσμος που υπάρχει στις κερκίδες, έχει αρχίσει να ενθαρρύνει τους γηπεδούχους.

18:26

26': Κίτρινη στον Δαμιανάκη.

18:24

Ο Βακενβάι στοπάρει ωραία με το στήθος, αδειάζει τον προσωπικό του αντίπαλο και με το αριστερό από μέσα δεξιά ανοίγει το σκορ.

18:24

24': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

18:21

Πατάει καλύτερα ο Αιγινιακός τώρα.

18:18

19': Ευκαιρία για τον Αιγινιακό! Ο Ζούρκος δίνει στον Λεφίδη, εκείνος σουτάρει από μέσα αριστερά και αστοχεί.

18:15

16': Κόρνερ για τον Αιγινιακό, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:12

12': Κίτρινη στον Γιαζιτζόγλου.