Ανώτερος ο Ατρόμητος, αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για να του δώσει το τρίποντο. Ανέβηκε στο δεύτερο μέρος ο Απόλλων και κατάφερε να πάρει τον βαθμό.

23:22

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

23:21

90'+4: Ο Μάντσον βγάζει τη σέντρα, ο Ντάουντα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

23:19

Στο έδαφος ο Κούρος, προσωρινή διακοπή.

23:18

23:18

90': Προσπαθεί να αποφύγει τον Μάντσον ο Αλμπάνης για να σουτάρει, αλλά κόβεται.

23:16

88': Μενσά αντί Ντιγκινί για τον Ατρόμητο.

23:14

Ο Ελμπάζ εκτελεί φάουλ απευθείας και ισοφαρίζει. Πολύ καλή η εκτέλεση. Έπεσε σωστά ο Μίρκοβιτς, αλλά δεν κατάφερε να το βγάλει. Αξίζει να σημειωθεί πως ήταν εντολή του Μάντζιου να το εκτελέσει ο συγκεκριμένος, αν και στην μπάλα πήγαν τόσο ο Κονέ όσο και ο Ανιέτε.

23:14

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

23:13

85': Στη θέση του Ντάσιου ο Ελμπαζ για τον Απόλλωνα.

23:10

82': Κίτρινη για τον Βασιλακάκη.

23:09

81': Στη θέση του Μανούσου ο Νάτσος για τον Ατρόμητο.

23:07

79': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Ντάσιος βγάζει τη σέντρα, ο Καστιγέχος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

23:05

Στο έδαφος ο Βασιλακάκης, φαίνεται να πονάει.

23:03

75': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Ανιέτε για τον Απόλλωνα, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:02

74': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κοντοές κάνει ωραία πάσα για τον Μάατσεν, ο οποίος πιάνει δυνατό σουτ από μέσα δεξιά και υποχρεώνει σε επέμβαση τον Μίρκοβιτς.

22:58

70': Ο Μανούσος κάνει σέντρα από δεξιά, ο Ντιγκινί πιάνει σουτ στην κίνηση και ο Τσόβιτς μπλοκάρει.

22:56

69': Ο Ντάσιος σουτάρει με το αριστερό εκτός περιοχής και ο Μίρκοβιτς μπλοκάρει.

22:56

68': Ο Γιαννούλης εκτελεί κόρνερ, ο Βασιλακάκης παίρνει ανενόχλητος την κεφαλιά αλλά αστοχεί.

22:55

67': Μάατσεν αντί Σιατραβάνη για τον Απόλλωνα

22:54

67': Κίτρινη στον Ντάσιο.

22:53

65': Στη θέση του Ούμπιντες ο Κυριακίδης για τον Ατρόμητο.

22:52

65': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

22:52

64': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες το εκτελεί στο πρώτο δοκάρι και ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά.

22:51

Στο 52-48% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

22:48

60': Ο Ντάουντα στρώνει στον Ντιγκινί, εκείνος κάνει σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

22:45

58': Ο Χατζηισαΐας δεν απομακρύνει καλά, ο Καστιγέχος πιάνει σουτ στην κίνηση από το ημικύκλιο και αστοχεί.

22:43

56': Στη θέση του Μάατσι ο Αλμπάνης για τον Απόλλωνα.

22:39

Αναγκασμένος πλέον ο Απόλλων να πάρει εκείνος την μπάλα στα πόδια του και να ψάξει διαδρόμους.

22:35

Ο Κοντοές βάζει την κόντρα στον Βασιλακάκη, η μπάλα πάει στον Κιβρακίδη και εκείνος από μέσα δεξιά με διαγώνιο σουτ κάνει το 1-0.

22:34

47': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:33

22:32

22:17

22:15

45': Ο Ούμπιντες σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Κοντοέ και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.