-
0
18:51

18:50

Πήρε προβάδισμα για την πρόκριση στη φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας ο Αιγινιακός, στις 30 Αυγούστου η ρεβάνς στη Βέροια.

18:49

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης, 1-0.

18:49

90'+4: Ανάποδο ψαλίδι του Βανκεβάι, ο Λιόλιος θα διώξει την τελευταία στιγμή.

18:45

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:42

87': Ο Δωματάς θα βγει στο τετ α τετ με τον Σοϊλεμέζογλου, χάνει όμως το κοντρόλ και ο γκολκίπερ της Βέροιας μπλοκάρει.

18:39

84': Ταουσάνης αντί Ζούρκου στην τρίτη αλλαγή του Αιγινιακού.

18:35

80': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιαζιτζόγλου από πλάγια θέση, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Σοϊλεμέζογλου, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:33

78': Δεύτερη αλλαγή για τον Αιγινιακό, Στόικος αντί Λεφίδη.

18:30

75': Σουτ του Δωματά μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Σοϊλεμέζογλου.

18:25

71': Τάιμ άουτ και πάλι για να δροσιστούν οι παίκτες.

18:24

70': Κόρνερ για τη Βέροια παραχωρεί ο Λιόλιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:23

69': Κίτρινη στον Μενικάλι.

18:21

67': Κίτρινη στον Καψάλη.

18:17

63': Πρώτη αλλαγή για τον Αιγινιακό, Μενικάλι αντί Στεργίου.

18:13

Υπέροχο δυνατό σουτ του Ζούρκου, η μπάλα πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι, περνά όμως τη γραμμή εν συνεχεία και 1-0.

18:13

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

18:10

55': Σουτ του Βανκεβάι από πλάγια θέση, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:06

51': Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Δωματά, που προλαβαίνει την έξοδο του Σοϊλεμέζογλου, περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:02

47': Δυνατό σουτ του Ζούρκου, παίρνει φάλτσα η μπάλα και περνά παράλληλα από την εστία του Σοϊλεμέζογλου.

18:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.