0
21:20

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας και καλό βράδυ! Ακολουθεί η αναμέτρηση στα Περιβόλια ανάμεσα στον Πλατανιά και τον Παναθηναϊκό.

21:12

90+5': Τέλος του αγώνα!

21:12

90+5’: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από δεξιά με τον Τσαμπούρη εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

21:11

90+4’ Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μεντί τροφοδοτεί υπέροχα τον Γιακουμάκη που ξεφεύγει από τον Βαρέλα και ο Ρέι κάνει την επέμβαση του αγώνα!

21:07

+4’ καθυστερήσεων

21:05

88’: Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Γιουσούφ περνά ο Καψάσκης.

21:03

86’: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Ζαραδούκα περνά ο Αμαράλ.

21:02

85': Δυνατό σουτ του Κάμπος, άουτ.

21:01

85': Κόρνερ από δεξιά για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ εκτελείται χωρίς αποτέλεσμα.

20:59

82': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μπραντάο περνά ο Τόνι Σίλβα.

20:55

78': Ο Κάμπος ελίσσεται από Μητρόπουλο και Ζαραδούκα πηγαίνοντας διαγώνια από δεξιά μέσα στη μικρή περιοχή του Λεβαδειακού σουτάροντας άουτ.

20:53

76': Μακρινό σουτ του Μακ, άουτ.

20:50

73': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Γιουσούφ, σωστή η υπόδειξη.

20:44

68': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Ενρίκε περνά ο Κάμπος.

20:44

67': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κρέσπο σεντράρει για τον Πρίγιοβιτς και εκείνος για τον Ενρίκε που αστοχεί με κεφαλιά.

20:42

65': Κίτρινη κάρτα στον Μπραντάο που προσπάθησε να διώξει άτσαλα τη μπάλα για να βρει τον Μακ.

20:39

62': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ αντικαθιστά τον Λημνιό.

20:39

62': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός πασάρει κάθετα στον Λέοβατς που πατά περιοχή και σουτάρει με το δεξιό άουτ.

20:34

57': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Κάτσε περνά ο Σάκχοφ.

20:34

57': Σουτ του Ενρίκε πολλά μέτρα μακριά από τα δοκάρια των γηπεδούχων.

20:33

56': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά με τον Ενρίκε και ο Επασί αποκρούει με γροθιά.

20:30

53': Δοκάρι για τον Λεβαδειακό! Ο Γιακουμάκης στρώνει στον Γιουσούφ που κάνει διαγώνιο σουτ το οποίο αποκρούει ο Ρέι και η μπάλα καταλήγει στο αριστερό του δοκάρι!

20:29

52': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Μακ που πηγαίνει άτσαλα σε μαρκάρισμα πάνω στον Μητρόπουλο.

20:25

49': Ο Ενρίκε επωφελείται από άτσαλο διώξιμο του Αντιλέχου και ο Ζαραδούκας διώχνει πάνω στη γραμμή!

20:25

49': Κόρνερ από αριστερά με τον Κάτσε για τον ΠΑΟΚ.

20:25

48': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά με τον Κάτσε και νέο κόρνερ από τον Αντιλέχου.

20:22

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!