-
0
21:12

21:10

Δίκαιη η «λευκή» ισοπαλία στα Πηγάδια σε ένα μέτριο ματς. Η Λαμία, βέβαια, είναι κερδισμένη σε αυτό το πρώτο της παιχνίδι στη Σούπερ Λίγκα με τον πόντο που πήρε σε μια δύσκολη έδρα.

21:10

90'+8: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:06

90'+4: Κίτρινη στον Μπουλούλη για φάουλ στον Μπαξεβανίδη.

21:02

90': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:01

89': Κίτρινη στον Όμο για φάουλ στον Γέντρισεκ.

20:59

88': Κάστρο αντί Λουσέρο, τέλος οι αλλαγές και για την Ξάνθη.

20:55

84': Κουτρομάνος αντί Βασιλαντωνόπουλου, κλείνουν οι αλλαγές της Λαμίας.

20:51

80': Επικίνδυνη σέντρα του Κασάδο από αριστερά, με το πόδι διώχνει ο Παπαδόπουλος.

20:49

78': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, Μεχία αντί Καμαρά.

20:49

78': Αρχίζει ξανά το ματς μετά από πεντάλεπτη διακοπή.

20:44

73': Έχουν σβήσει μερικοί προβολείς και μικρή διακοπή.

20:40

69': Τσούκαλος αντί Βουό, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

20:35

64': Σημαντική ευκαιρία για την Ξάνθη, ο Λουσέρο σουτάρει λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα θα φύγει ελάχιστα άουτ από το αριστερό δοκάρι του Παπαδόπουλου.

20:35

64': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, Τριάδης αντί Ορφανίδη.

20:27

56': Μπουλούλης αντί Πίτι, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

20:25

54': Σουτ του Ορφανίδη μέσα από την περιοχή, παίρνει πολλά φάλτσα η μπάλα και φεύγει παράλληλα από την εστία του Παπαδόπουλου.

20:22

51': Ο Μπρίτο πέφτει στη μεγάλη περιοχή από αριστερά, δεν υπάρχει πέναλτι από τον Ασίγκμπα, σωστά ο ρέφερι Σέζος δείχνει να συνεχιστεί το ματς.

20:19

48': Κόρνερ για τη Λαμία με τον Πίτι, απομακρύνουν την μπάλα οι γηπεδούχοι.

20:18

47': Κίτρινη στον Φλίσκα για φάουλ στον Ασίγκμπα.

20:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.