6
21:06

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:05

Απίστευτο και όμως αληθινό... Τελικό Ατρόμητος - Πανιώνιος 2-6 σε ένα φιλικό, που οι γηπεδούχοι στο β' ημίχρονο δεν υπήρχαν.

21:02

Λήξη αναμέτρησης...

21:01

Σέντρα Βασιλείου, κεφαλιά στην κίνηση και υπό πίεση του Μενσά και 2-6.

21:01

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:58

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:51

Τυφλό διώξιμο από τα καρέ του Ατρόμητου των αμυντικών, η μπάλα φτάνει στον Πινιώτης, φαλτσαριστό σουτ 3-4 μέτρα έξω από το ημικύκλιο και στη δεξιά γωνιά του Μίρκοβιτς. Απίστευτο 1-6!

20:51

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:49

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Στρούγγης αντί Γιαννούλη.

20:49

Φάουλ με τον Λάμπρου από τα αριστερά, κεφαλιά Ταπόκο και... 1-5!

20:49

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:47

80': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

20:45

Διαμαρτυρίες από τον τεχνικό διευθυντή του Ατρόμητου Γιάννη Αγγελόπουλο προς τον επόπτη, προφανώς για άλλη φάση...

20:44

Οφσάιντ ο Βουκελάτος, σωστή υπόδειξη.

20:43

Μακρινό σουτ από τον Νάτσο, άουτ.

20:43

Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Βασιλείου, περνά ανεκμετάλευτο.

20:40

72': Τέσσερις αλλαγές από τον Πανιώνιο. Σπυρόπουλος αντί Γκιοατά, Οικονομίδης αντί Μασούντ, Γλυνός αντί Κόρμπου, Πινιώτης αντί Ντουρμισάι.

20:37

69': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Βουκελάτος στη θέση του Μασούρα.

20:36

Μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Ατρόμητου, ο Μασούρας μόνος στο τετ α τετ, δεν αστοχεί και 1-4

20:36

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:34

67': Άλλες δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Μενσά αντί Ντάουντα και Λαζαρίδης αντί Μανούσου

20:32

65': Δύο αλλαγές και για τον Ατρόμητο. Βασιλείου αντί Ούμπιντες, Πλατέλλας αντί Ντιγκινί.

20:31

64': Ακόμα δύο αλλαγές για τον Πανιώνιο. Ταπόκο αντί Σαββίδη και Κάργας αντί Μπανανά.

20:26

Μπαλιά-τρύπα Μασούντ στον Λάμπρου, ο οποίος μόνος μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, διαγώνιο ψηλοκρεμαστό πλασέ, στην απέναντι γωνιά της εστίας του Ατρόμητου και 1-3.

20:26

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:24

57': Σέντρα από τα δεξιά με τον Νάτσο, επικίνδυνο διώξιμο του Μπανανά, παραλίγο αυτογκόλ... Κόρνερ, εκτελεί ο Ούμπιντες, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Πανιωνίου.

20:22

55': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Λάμπρου στη θέση του Χατζισαφί.

20:21

54': Κίτρινη στον Παπαγεωργίου.

20:15

Σέντρα Σαραμαντά από τα αριστερά, κεφαλιά Ντουρμισάι από το πρώτο δοκάρι και 1-2.

20:15

48': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΩΝΙΟ!

20:13

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:13

Δύο αλλαγές για τον Πανιώνιο. Ο Μπαντής στη θέση του Κότνικ και ο Παπαγεωργίου αντί του Βλάχου.

19:56

Λήξη α' ημιχρόνου, στο 1-1 Ατρόμητος και Περιστέρι.

19:53

45'+2: Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, κεφαλιά Ντάουντα, η μπάλα πάει προς τα μέσα, κόντρα και νέο κόρνερ... Εκτελεί από την απέναλτι πλευρά ο Ούμπιντες, διώχνουν οριστικά τον κίνδυνο οι αμυντικοί του Πανιωνίου.

19:52

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου για την ανάπαυλα.

19:51

45': Ατομική προσπάθεια Κιβρακίδη από τα αριστερά, μακρινό διαγώνιο σουτ, πολλά μέτρα άστοχο.

19:47

41': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ούμπιντες από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

19:46

40': Μακρινό σουτ Χατζισαφί, πέφτει στην αριστερή γωνιά του και διώχνει ο Κότνικ.

19:45

39': Αλλαγή για τον Ατρόμητο και είναι αναγκαστική. Ο Νάτσος αντί του Μάντσον, ο οποίος τραυματίστηκε στην προηγούμενη φάση.

19:44

38': Κίτρινη στον Μάντσον.

19:41

Γέμισμα-λόμπα Μασούρα από τα αριστερά, ο Χατζισαφί στοπάρει ανενόχλητος, σουτ από θέση τετ α τετ και 1-1.

19:41

35': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:34

28': Τάιμ άουτ για νερό ελέω της ζέστης από τον ρέφερι. Στο τρίλεπτο το ματς αρχίζει εκ νέου.

19:30

24': Οφσάιντ ο Χατζισαφί, σωστή υπόδειξη.

19:27

21': Γυριστό σουτ Μασούρα από θέση έξω αριστερά, στην αγκαλιά του Μίρκοβιτς.

19:26

20': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:22

Σέντρα Ούμπιντες από τα αριστερά, καρφωτή κεφαλιά Ντάουντα από το ύψους του πρώτου δοκαριού και στα δίχτυα, 1-0.

19:22

16΄: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:20

14': Φάουλ για τον Πανιώνιο, στα 25 μέτρα και στην ευθεία, Μασούντ, ψηλά άουτ.

19:15

9': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σέντρα-σουτ Ούμπιντες από τα δεξιά και έξω από την περιοχή με πολλά φάλτσα, η μπάλα λίγο πάνω από το δεξί "γάμα" του γκολκίπερ του Πανιωνίου.

19:15

9': Κόρνερ από τα δεξιά με τον Ούμπιντες για τον Ατρόμητο η μπάλα απομακρύνεται...

19:14

8': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κυβρακίδης έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, σουτ Ντάουντα, μέσα από την περιοχή - στο ύψος του πέναλτι, διώχνει σε κόρνερ ο Κότνικ.

19:08

Με βασικό χρώμα το πορτοκαλί οι φανέλε του Ατρόμητου και με άσπρο αυτές του Πανιωνίου.

19:07

1': Έναρξη αναμέτρησης.

19:05

Οι δύο ομάδες μόλις έκαναν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο...

18:56

Καλησπέρα σας από το γήπεδο του Περιστερίου... Λίγοι πιστοί στο γήπεδο, ανάμεσα τους και οι Μάντζιος - Κασναφέρης από τον Απόλλωνα Σμύρνης, που έρχονται την 1η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας εδώ ως αντίπαλοι.

01:01

Το φιλικό ματς ανάμεσα σε Ατρόμητο και Πανιώνιο είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει στις 19.00 του Σαββάτου (12/8).