23:01

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για τον Παναθηναϊκό με 0-2 από τον Απόλλωνα.

22:58

22:58

90': Κίτρινη στον Μολέδο.

22:57

Ο Ελ Μπαζ εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Κότσαρης δεν καταφέρνει να αποκρούει. Έχει μερίδιο ευθύνης ο νεαρός τερματοφύλακας.

22:57

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

22:54

Ο Βαφέας δίνει την κατάλληλη στιγμή στον Αλμπάνη, εκείνος κάνει το πλασέ από μέσα αριστερά και ανοίγει το σκορ.

22:53

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

22:51

84': Ο Άλτμαν εκτελεί απευθείας φάουλ και η μπάλα φεύγει μακριά.

22:48

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός.

22:44

77': Βαφέας αντί Μπαρτολίνι για τον Απόλλωνα.

22:44

77': Στη θέση του Κουτρουμπή ο Μπουζούκης για τον Παναθηναϊκό.

22:42

Εκτός αγωνιστικού χώρου ο Κούρος, ο οποίος ζαλίζεται.

22:40

72': Στη θέση του Λουτσιάνο ο Εμμανουηλίδης για τον Παναθηναϊκό.

22:37

Με τόσες αλλαγές είναι φυσιολογικό να έχει πέσει ο ρυθμός.

22:34

66': Στη θέση του Σιατραβάνη ο Μάατσεν για τον Απόλλωνα.

22:32

65': Στη θέση του Καλλέργη ο Χουάρες για τον Απόλλωνα.

22:28

60': Κότσαρης αντί Βλαχοδήμου για τον Παναθηναϊκό.

22:27

59': Μενδρινός αντί Καστιγέχος για τον Απόλλωνα.

22:25

58': Στη θέση του Λουντ ο Άλτμαν για τον Παναθηναϊκό.

22:23

56': Κύργιας αντί Κοντοέ για τον Απόλλωνα.

22:19

52': Μακρινό σουτ του Λουτσιάνο, ψηλά η μπάλα.

22:14

46': Μολέδο, Ζέκα, Δώνης, Χατζηγιοβάννης, Πίσπας μπαίνουν για τον Παναθηναϊκό, Ευαγγέλου, Κουρμπέλης, Χουλτ, Καμπέσας και Μολίνς βγαίνουν.

22:13

22:09

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:53

21:51

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:50

45': Ο Ανιέτε δίνει στον Μάασι, εκείνος κάνει το σουτ και ο Βλαχοδήμος αποκρούει.

21:49

44': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Μολίνς, σωστή η απόφαση.

21:46

41': Ο Κονέ εκτελεί κόρνερ, ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:45

40': Διαγώνιο σουτ του Μολίνς από μέσα αριστερά, ψηλά η μπάλα.

21:44

39': Βγάζει τη σέντρα ο Λουντ, ο Καμπέσας παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα περνά παράλληλα με την εστία.

21:44

39': Κίτρινη στον Καλλέργη για δυνατό μαρκάρισμα.

21:43

38': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μάασι βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:39

34': Κολοβέτσιος αντί Κουλιμπαλί για τον Παναθηναϊκό.

21:38

33': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Σιατραβάνης βρίσκεται μόνος του μέσα αριστερά, κάνει το πλασέ και αστοχεί.

21:36

Στο έδαφος ο Κουλιμπαλί, προσωρινή διακοπή.

21:36

31': Κίτρινη στον Ρέις.

21:31

26': Κίτρινη στον Χουλτ.

21:31

Νεύρα και πάλι ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων. Είναι έξαλλος ο Χουλτ!

21:28

23': Νέο μακρινό σουτ του Ρέις, μπλοκάρει ο Τσόβιτς.

21:27

22': Ο Ντάσιος βάζει την τελευταία στιγμή την προβολή στον Λουτσιάνο και στη συνέχεια ο Τσόβιτς αποκρούει το πλασέ του Λουντ.

21:23

18': Καλό σουτ του Ρέις από μακριά, λίγο έξω η μπάλα.

21:19

14': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Ο Κονέ εκτελεί και ο Βλαχοδήμος μπλοκάρει.

21:16

Δυνατό μαρκάρισμα από τον Κονέ στον Λουτσιάνο, ο οποίος εκνευρίζεται. Με τα δύο πόδια πήγε ο Αφρικανός.

21:15

Λιγοστός ο κόσμος στις κερκίδες.

21:11

21:08

3': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μολίνς πιάνει σκαστή κεφαλιά και ο Τσόβιτς αποκρούει.

21:06

21:02

21:01

Άνθρωπος της Μπιλμπάο βρίσκεται στο γήπεδο για να δει τον Παναθηναϊκό.

20:56

Δυνατό φιλικό για την "Ελαφρά Ταξιαρχία", η οποία την Κυριακή θα αναμετρηθεί και με τη Λαμία.

20:53

Πρόβα τζενεράλε κάνουν οι "πράσινοι" εν όψει των ματς με την Μπιλμπάο.

20:50

Καλησπέρα σας, το φιλικό του Παναθηναϊκού με τον Απόλλωνα Σμύρνης ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

Βλαχοδήμος, Κουλιμπαλί, Χουλτ, Κουτρουμπής, Ευαγγέλου, Ρέις, Κουρμπέλης, Λουντ, Καμπέσας, Λουτσιάνο, Μολίνς
Τσόβιτς, Ντάσιος, Παπάζογλου, Μπαρτολίνι, Βαλλιάνος, Καλλέργης, Κονέ, Σιατραβάνης, Μαάσι, Ανιέτε, Καστιγιέχος.