Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

22:26

Λήξη αναμέτρησης, νίκη γοητρού με 1-0 για τον Ατρόμητο.

22:25

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Πάρντο από τα αριστερά, απευθείας άουτ από την άλλη πλευρά.

22:24

90'+3: Σέντρα από τα αριστερά με τον Νάτσο, γυριστό Μενσά, άουτ.

22:21

90': Μικροκαθυστέρηση από έναν πεσμένο παίκτη του Ατρόμητου στην περιοχή των γηπεδούχων. Εκτελείται το κόρνερ, μπλοκάρει αυτή τη φορά ο νεαρός γκολκίπερ των Περιστεριωτών.

22:20

89': Φάουλ με γέμισμα του Σεμπά από τα αριστερά, σε κόρνερ ο Θεοδωράκης.

22:18

87': Μακρινό σουτ Γιαννούλη από τα αριστερά, άουτ.

22:15

Κόρνερ από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, ο Χατζηισαΐας πηδά πιο ψηλά και με κεφαλιά κάνει το 1-0.

22:15

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:13

82': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ανσαριφάρντ αντί του Μπεν,

22:13

82': Αλλαγή τερματοφύλακα στον Ατρόμητο. Ο Θεοδωράκης στη θέση του Μίρκοβιτς.

22:10

79': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Νάτσος αντί Κιβρακίδη και Μενσά αντί Μανούσου.

22:07

77': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Ανδρούτσο, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:06

75': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος "σπάει" το οφσάιντ και φεύγει από τα αριστερά, συρτό διαγώνιο σουτ από τα αριστερά, άουτ.

22:04

73': Ακόμα μια αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ζντιέλαρ αντί του Ρομαό.

22:01

70': Καλοτραβηγμένο σουτ Μπεν έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μίρκοβιτς.

21:59

69': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Φιγκέιρας εξαιτίας των νεύρων, ο Νικολάου στη θέση του. Ο Φιγκέιρας αντιδρά και προς τον προπονητή του, σηκώνει το χέρι του και φεύγει κατευθείαν για τα αποδυτήρια χωρίς να πάει στον πάγκο!

21:59

69': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Κιβρακίδης έβγαλε για τον Ντιγκινί, σουτ, άουτ.

21:58

Μετά από δίλεπτη διακοπή το ματς αρχίζει εκ νέου.

21:57

67': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

21:57

67': Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

21:56

66': Τσακωμός ανάμεσα σε Χατζηισαΐα και Φιγκέιρας... Πάει να χαλάσει το ματς...

21:53

63': Αλλαγη για τον Ολυμπιακό. Φιγκέιρας αντί Μίλιτς.

21:53

63': Τέσσερις αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ντιγκινί αντί Ντάουντα, Λαζαρίδης αντί Κυριακίδη, Βασιλείου αντί Βασιλακάκη, Ζησόπουλος αντί Μάντσον.

21:49

58': Από τον Μίλιτς η μπάλα φτάνει στον Μπεν, κοντινό πλασεδάκι από θέση μέσα αριστερά και στα δίχτυα, υπάρχει όμως, οφσάιντ. Δεν μετρά το γκολ.

21:43

52': Οφσάιντ ο Κιβρακίδης. Σωστή υπόδειξη.

21:37

46': Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ανδρούτσος, Σεμπά και Πάρντο. Φορτούνης, Μάριν και Καρσελά μέσα.

21:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου στο Περιστέρι.

21:22

Λήξη α' ημιχρόνου, Ατρόμητος και Ολυμπιακός στο 0-0.

21:20

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:20

45'+1: Κίτρινη στον Μάριν.

21:15

41': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Με τον Φορτούνη από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί εύκολα.

21:11

36': Υπόδειξη οφσάιντ στον Ντάουντα, ο οποίος διαμαρτύρεται...

21:08

33': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη και αυτό ανεκμετάλλευτο.

21:03

29': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης πλασαριστά για τον Ρομαό από τα αριστερά και... άουτ.

21:02

28': Ατομική προσπάθεια του Μπεν και συρτό σουτ, η μπάλα βρίσκει και στον Καρασαλίδη και κόρνερ. Καλή προσπάθεια για τους φιλοξενούμενους.

21:01

27': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Μίρκοβιτς.

20:59

Τάιμ άουτ από το διαιτητή για να πιούν νερό οι παίκτες ελέω του καύσωνα. Στο δίλεπτο αρχίζει εκ νέου το ματς.

20:58

Επικίνδυνη φάση. Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, ο Ούμπιντες εκτελεί από τα αριστερά, ο Καπίνο σε νέο. Από την απέναντι τώρα πλευρά πάλι ο Ούμπιντες στην εκτέλεση, κεφαλιά Χατζηισαΐας και άουτ.

20:57

Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ωραίος συνδυασμός από τους παίκτες του Ατρόμητου από τα αριστερά, τελικός αποδέκτης της μπάλας ο Μανούσος, σουτ, κόντρα και κόρνερ.

20:54

20': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπεν στη θέση του Εμενίκε.

20:45

12': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ούμπιντες από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Κιβρακίδη, σουτ, δεν ανησυχεί ο Καπίνο.

20:44

10': Ενοχλήσεις ο Εμενίκε... Βγήκε εκτός.

20:43

9': Ψηλοκρεμαστό σουτ Ούμπιντες από τα αριστερά και έξω, πάνω από την εστία του Ολυμπιακού.

20:43

9': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:42

8': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Νταουντά κινείται από τα αριστερά, σουτ από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή, σε κόρνερ απομακρύνει ο Καπίνο.

20:40

6': Συρτό διαγώνιο σουτ Κυριακίδη έξω από την περιοχή, άουτ. Πρώτη τελική για τον Ατρόμητο.

20:38

4': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα αριστερά με πάσα ο Φορτούνης στον Ρομαό, προσπαθούν να παίξουν το 1-2, αλλά ο τελευταίος είναι τελικά σε θέση οφσάιντ.

20:36

2': Σουτ Φορτούνη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:34

1': Έναρξη αναμέτρησης.