22:55

22:53

Εύκολα πήρε την πρόκριση ο ΠΑΟΚ στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

22:53

90'+4: Λήξη του αγώνα.

22:51

90'+2: Ψάχνει το γκολ της τιμής η Ολιμπίκ, ο Μικάλοφ αρχικά με σουτ που κοντράρει στους αμυντικούς του ΠΑΟΚ και ο Μιχούνοφ με κεφαλιά που εξουδετερώνει ο Ρέι δεν μπορούν να βρουν δίχτυα.

22:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:49

90': Ωραίο πλασέ του Πέλκα μετά από πάσα του Σάκχοφ, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

22:46

87': Πλασέ του Μόχα εκτός περιοχής, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ρέι η μπάλα, καλή ευκαιρία για την Ολιμπίκ.

22:44

86': Ο Πρίγιοβιτς μόνος προ του Μακχαράτζε δεν κάνει καλό πλασέ, διώχνουν οι Ουκρανοί.

22:41

83': Κερδίζει κόρνερ ο ΠΑΟΚ με τον Ενρίκε, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

22:41

83': Σουτ του Σεστάκοφ εκτός περιοχής, περνά άουτ.

22:39

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Πέλκας αντί Κάμπος.

22:37

79': Δυνατό σουτ του Νιεμτσανίνοφ από πλάγια θέση, διώχνει ο Ρέι με γροθιές.

22:34

76': Κόρνερ εκτελεί ο Μπογκντάνοφ, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:31

73': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπογκντάνοφ, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Ρέι.

22:30

72': Σάκχοφ αντί Κάνιας, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ που μοιάζει αναγκαστική λόγω τραυματισμού του Ισπανού χαφ.

22:30

71': Μικάλοφ αντί Μπιλένκι, τρίτη αλλαγή για τους Ουκρανούς,

22:28

69': Μακρινό σουτ του Μπογκντάνοφ, μπλοκάρει εύκολα ο Ρέι.

22:25

66': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ενρίκε αντί Μπίσεσβαρ.

22:22

63': Ο Μάτος σεντράρει με εξωτερικό φάλτσο, ο Μακ δεν κάνει καλό κοντρόλ κι ενώ είναι μόνος προ του Μακχαράτζε που μπλοκάρει.

22:18

60': Δεύτερη αλλαγή για την Ολιμπίκ, Σοντέι αντί Κομούτοφ.

22:18

60': Κίτρινη στον Λέοβατς, που σταματά την μπάλα με το χέρι.

22:16

58': Κίτρινη στον Κραφτσένκο για σκληρό μαρκάρισμα στον Μπίσεσβαρ.

22:16

58': Συρτό σουτ του Μπιλένκι, μπλοκάρει ο Ρέι.

22:11

53': Ο Κάμπος βρίσκει από δεξιά τον αφύλακτο Μπίσεσβαρ στη μεγάλη περιοχή, το πλασέ εν κινήσει του δεύτερου στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ, σημαντική ευκαιρία για ένα τρίτο γκολ για τον ΠΑΟΚ.

22:09

51': Κίτρινη στον Τσιμπάλιουκ για σκληρό μαρκάρισμα στον Κάνιας.

22:04

46': Κόρνερ για τους Ουκρανούς, ψηλοκρεμαστό πλασέ του Μόχα είναι άστοχο.

22:04

46': Μιχούνοφ αντί Λούκιαντσουκ για την πρώτη αλλαγή της Ολιμπίκ.

22:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.