1
-
2
20:50

Λήξη αναμέτρησης, φιλική νίκη για τη Λαμία με 2-1 μέσα στο Περιστέρι. Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι στη μεγαλύτερη διάρκεια του τεστ.

20:46

88': ΔΟΚΑΡΙ και για τη Λαμία. Διαγώνιο σουτ του Τσούκαλου από θέση έξω αριστερά, ακουμπά και τον οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει άουτ...

20:45

87': Αδύναμο σουτ Πατσαρούχα, δεν έχει πρόβλημα ο Μίρκοβιτς.

20:44

86': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ σε κεφαλιά του Μανούσου.

20:37

79': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λαζαρίδης αντί του Βασιλακάκη.

20:37

79': Αλλαγή για τη Λαμία. Μανιάς αντί Βασιλαντωνόπουλου.

20:37

Καλοζυγισμένο σουτ Ακόστα, που είναι αφύλακτος, μέσα από την περιοχή και στα δίχτυα.

20:36

78': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:33

75': Σουτ Τσέλιου έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

20:33

75': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Πατσαρούχας αντί του Βουό.

20:28

70': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τσέλιος αντί του Μπλάζιτς.

20:28

70': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ντιγκινί αντί του Ντάουντα.

20:26

68': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο,

20:21

63': Σουτ Βουό από το ύψος της περιοχής, η μπάλα πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

20:20

62': Γυριστό σουτ Μανούσου από το ημικύκλιο, άουτ.

20:16

58': Ακόμα μια αλλαγή για τη Λαμία. Τσούκαλος αντί Φράγκου.

20:12

Σουτ Βασιλείου έξω από την περιοχή, κάνει γκελ η μπάλα, ξεγελά τον Πίτκα και 1-1.

20:12

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:05

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Φάουλ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, προβολή από τον Καρασαλίδη, μόνος προ του Πίτκα, άουτ!

20:05

Με αλλαγές ξεκίνησε η Λαμία. Πίτκας, Ασίγκμπα, Ακόστα, Μπουλούλης, Παπαργυρίου, Κουτρομάνος, μέσα. Παπαδόπουλος, Ποντλόγκαρ, Όμο, Αναστασιάδης, Κουκόλης, Καραγιάννης έξω.

20:04

19:49

Λήξη α' ημιχρόνου, Ατρόμητος - Λαμία 0-1.

19:48

45': Ψηλοκρεμαστό σουτ Βασιλείου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

19:39

36': Απίθανη ευκαιρία για τη Λαμία. Δυνατό σουτ Βουό έξω από την περιοχή, διώχνει ασταθώς ο Μίρκοβιτς, στην επαναφορά μόνος ο Φράγκος, καταφέρνει να το χάσει, πλασάρει ψηλά και άουτ!

19:37

Κόρνερ για τη Λαμία από τα δεξιά με τον Μπλάζιτς, πρώτη κεφαλιά Αναστασιάδης από το πρώτο δοκάρι, η μπάλα φτάνει στον Βουό κοντινό διαγώνιο πλασέ και στα δίχτυα, 0-1.

19:37

33': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:28

25': Στο κόρνερ ο Μπλάζιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:28

24': Εκτελεί ο Καραγιάννης, αποκρούει ο Μίρκοβιτς, που πέφτει στην αριστερή γωνιά του και η μπάλα καταλήγει κόρνερ.

19:27

23': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Λαμία. Κάθετη πάσα σε Βουό μέσα στην περιοχή του Ατρόμητου, ανατροπή από τον Μίρκοβιτς και πέναλτι. Σωστή η απόφαση του διαιτητή.

19:23

20': Εκτελεί ο Ούμπιντες, κεφαλιά ο Χατζησαΐας, στα δίχτυα. Ο παίκτης του Ατρόμητου, όμως χρησιμοποίησε και το χέρι του και δεν μετρά το γκολ.

19:22

19': Δυνατό σουτ Μανούσου μέσα από την περιοχή, απομακρύνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

19:20

17': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί της Λαμίας.

19:17

14': Ατομική προσπάθεια και συρτό σουτ Βασιλείου από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άστοχο.

19:14

11': Σουτ Ντάουντα από τα αριστερά, δεν έχιε πρόβλημα ο Παπαδόπουλος.

19:12

9': Διαγώνιο σουτ Φράγκου από θέση έξω αριστερά, άουτ. Η πρώτη αξιόλογη στιγμή είναι για τη Λαμία.

19:03

1': Έναρξη αναμέτρησης.