-
2
23:38

23:37

Αποστολή εξετελέσθη για τον Ολυμπιακό, που περιμένει τον αντίπαλό του στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ.

23:36

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-2.

23:36

90'+4: Κίτρινη στον Κόσοβιτς.

23:34

90'+2: Κίτρινη στον Ρέτσο.

23:32

90': Σουτ του Πάντιτς, η μπάλα περνά άουτ.

23:32

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:29

87': Σιώπης αντί Μαρίν στην τρίτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

23:28

86': Παιδαριώδες λάθος στην άμυνα του Ολυμπιακού με τον Οφόε να στέλνει απρόσεκτα την μπάλα προς τα πίσω, ο Γιάνκοβιτς στο τετ α τετ με τον Καπίνο στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ. Μεγάλη ευκαιρία για τους Σέρβους.

23:27

85': Ίλιτς αντί Ταβάμπα, τρίτη αλλαγή για την Παρτιζάν.

23:27

Ο Γιάνκοβιτς βρίσκει κενό από δεξιά, κάνει τη συρτή σέντρα, ουδείς «ερυθρόλευκος» διώχνει και ο αφύλακτος Τζούρτζεβιτς με δυνατό σουτ κάνει το 2-2.

23:27

85': ΓΚΟΛ για την ΠΑΡΤΙΖΑΝ!

23:21

79': Κόσοβιτς αντί Γέφτοβιτς, δεύτερη αλλαγή για την Παρτιζάν.

23:21

79': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Σεμπά.

23:17

75': Σεντράρει ο Σεμπά από αριστερά, η προβολή του Μπεν δεν είναι καλή.

23:15

73': Σουτ του Τζούρτζεβιτς, είναι άστοχο.

23:14

72': Ο Ρομαό γυρίζει στα στόπερ ως παρτενέρ του Ρέτσου. Ο Μαρίν έχει αναλάβει οργανωτικό ρόλο, με τον Σεμπά στα αριστερά της επίθεσης.

23:14

72': Ζντιέλαρ αντί Βούκοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:11

70': Σεμπά αντί Φορτούνη στην πρώτη αλλαγή του Ολυμπιακού. Θερμό χειροκρότημα των οπαδών των πρωταθλητών για τον Έλληνα άσο.

23:10

68': Κίτρινη στον Ταβάμπα.

23:10

68': Χέρι κάνει ο Τζούρτζεβιτς αντί για κεφαλιά, το βλέπει και το καταλογίζει ο Εστράδα.

23:08

66': Σουτ του Καρσελά εκτός περιοχής, διώχνει ασταθώς ο Κλιάιτς.

23:07

65': Πάντιτς αντί Σουμά στην πρώτη αλλαγή της Παρτιζάν.

23:06

64': Ο Γιάνκοβιτς μπαίνει στη μεγάλη περιοχή, σουτάρει και σωτήρια επέμβαση του Βούκοβιτς.

23:03

61': Φαλτσαριστό πλασέ του Γιάνκοβιτς, μπλοκάρει ο Καπίνο.

23:01

59': Εκτέλεση κόρνερ του Φορτούνη από δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτη.

22:59

58': Ο Βούκοβιτς κάνει ολομόναχος την κεφαλιά στη μικρή περιοχή μετά από εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, φοβερή επέμβαση του Κλιάιτς.

22:55

54': Ο Μπεν πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει παράβαση από τον Τσίρκοβιτς.

22:52

Ο Κούτρης συνεργάζεται ωραία με τον Μαρίν από αριστερά, σεντράρει και ο αφύλακτος στη μικρή περιοχή Φορτούνης βρίσκει δίχτυα με κεφαλιά, 2-1.

22:52

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

22:51

50': Κίτρινη στον Οφόε.

22:49

48': Διαδοχικά κόρνερ κερδίζει η Παρτιζάν, περνούν ανεκμετάλλευτα.

22:47

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.