0
21:54

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

21:53

Η ΤΣΣΚΑ επικρατεί με 1-0 της ΑΕΚ και προκρίνεται στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ με συνολικό σκορ 3-0 με την Ένωση να συνεχίζει στο Γιουρόπα Λιγκ.

21:52

90+4': Τέλος του αγώνα!

21:51

90+4': Κίτρινη κάρτα παίρνει ο Χριστοδουλόπουλος.

21:50

90+3': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ολανάρε θα νικηθεί στο τετ-α-τετ από τον Ανέστη.

21:48

+4' καθυστερήσεων

21:45

88': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Σέντρα του Χριστοδουλόπουλου κεφαλιά του Γιακουμάκη, άουτ!

21:38

81': Αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Στη θέση του Γκολοβίν περνά ο Μιλάνοφ.

21:34

77': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Κλωναρίδης και Σιμόες περνούν εκτός για να περάσουν αντίστοιχα οι Γιακουμάκης και Γαλανόπουλος.

21:33

76': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Χριστοδουλόπουλο απομακρύνουν οι Ρώσοι.

21:32

74': Ο Βιτίνιο εκτελεί κόρνερ από δεξιά με τον Μπερεζούτσκι να παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και ο Νάτχο από κοντά με προβολή θα νικήσει τον Ανέστη ανοίγοντας το σκορ.

21:31

74': ΓΚΟΛ για την ΤΣΣΚΑ!

21:30

73': Καλή στιγμή για την ΤΣΣΚΑ με τον Βιτίνιο να σουτάρει πάνω στον Τσιγκρίνσκι.

21:30

72': Δεύτερη αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Στη θέση του Τζαγκόεβ περνά ο Νάτχο.

21:28

71': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Λιβάγια περνά ο Χριστοδουλόπουλος.

21:28

71': Άστοχο βολέ του Βιτίνιο.

21:27

70': Σουτ του Κλωναρίδη πάνω στον Ακινφέεφ.

21:25

68': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ, αλλά ο Ακινφέεφ προλαβαίνει τον Μάνταλο.

21:25

69': Πρώτη αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Ο Ολανάρε αντικαθιστά τον Τσάλοβ.

21:24

67': Κίτρινη κάρτα στον Βάσιν.

21:20

63': Διπλή ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Γιόχανσον εξαπολύει μακρινό σουτ που αποκρούει ο Ακινφέεφ και ο Μάνταλος αστοχεί στην επαναφορά

21:17

60': Ο Τζαγκόεβ δοκίμασε ένα... ακροβατικό σουτ, άουτ.

21:15

58': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Φερνάντες για σκληρό μαρκάρισμα στον Μάνταλο.

21:13

56': Ο Τζαγκόεβ ελίσσεται και σουτάρει πάνω από τα δοκάρια του Ανέστη.

21:07

50': Κόρνερ για την ΤΣΣΚΑ. Ο Βιτίνιο εκτελεί δίχως αποτέλεσμα.

21:05

48': Σουτ του Κλωναρίδη πάνω στον Ακινφέεφ.

21:03

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

20:46

45+1': Λήξη πρώτου ημιχρόνου!

20:45

+1' καθυστερήσεων

20:44

44': Κόρνερ από δεξιά για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο, αλλά οι Ρώσοι απομακρύνουν τη μπάλα.

20:42

42': Κόρνερ για την ΑΕΚ κερδίζει ο Κλωναρίδης. Το κόρνερ εκτελείται με πάσα από τον Μάνταλο στον Γιόχανσον και η μπάλα καταλήγει σε πλάγιο άουτ.

20:40

40': Μακρινό σουτ του Λιβάγια, άουτ.

20:38

38': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο, αλλά ο Σιμόες υποπίπτει σε χέρι.

20:33

33': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Μάνταλος για διαμαρτυρία

20:29

29': Ο Μάνταλος σουτάρει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:28

28': Καλή ανάπτυξη από την ΑΕΚ που κερδίζει το πρώτο κόρνερ από γύρισμα του Κλωναρίδη που απομάκρυνε ο Βάσιν. Ο Μάνταλος εκτελεί και διώχνουν οι Ρώσοι.

20:26

26': Μεγάλη ευκαιρία για την ΤΣΣΚΑ. Ο Γκολοβίν επωελείται από λάθος στην άμυνα της ΑΕΚ και σουτάρει άουτ.

20:25

25': Ο Γκολοβίν επωφελείται από τις κόντρες και σουτάρει άουτ.

20:19

19': Κίτρινη κάρτα στον Βράνιες για αγκωνιά πάνω στον Τζαγκόεβ.

20:17

17': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μάριο Φερνάντες.

20:16

15': Νέα φάση για τη ΤΣΣΚΑ. Πάλι ο Βιτίνιο μετά από ωραία πάσα βγήκε τετ α τετ με τον Ανέστη αλλά έπεσε με αποτέλεσμα να μην πλασάρει σωστά.