2
22:23

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

22:22

Η ΑΕΚ ηττάται με 2-0 από την ΤΣΣΚΑ στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα για τον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.

22:22

90'+4': Τέλος του αγώνα

22:18

90+1': Εκτέλεση φάουλ του Βιτίνιο καταλήγει άουτ.

22:18

+3' καθυστερήσεων

22:18

90': Πρώτη κίτρινη κάρτα στο ματς τη βλέπει ο Ροντρίγκες για σκληρό μαρκάρισμα στον Βιτίνιο.

22:14

87': Τρίτη αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Ο Μακάροφ αντικαθιστά τον Τσαλόφ.

22:13

86': Σε θέση οφσάιντ ο Αλμέιδα.

22:11

84': Δεύτερη αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Ο Μιλάνοφ αντικαθιστά τον Γκολοβίν.

22:10

82': Κόρνερ για την ΑΕΚ από δεξιά με τον Ροντρίγκες να παίρνει την κεφαλιά πάνω στον Ακινφέεφ.

22:08

80': Ο Βιτίνιο εκτελεί φάουλ πάνω από τα δοκάρια του Ανέστη.

22:06

78': Ευκαιρία για την ΤΣΣΚΑ με τον Τσάλοφ να βρίσκει ελάχιστα τη μπάλα στο χαμηλό γύρισμα του Φερνάντες από δεξιά.

22:05

77': Δυνατό σουτ του Κλωναρίδη, άουτ.

22:03

75': Πρώτη αλλαγή για την ΤΣΣΚΑ. Ο πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ, Μπίμπρας Νάτχο αντικαθιστά τον Τζαγκόεφ.

21:59

71': Σε θέση οφσάιντ ο Μάνταλος

21:58

70': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Χριστοδουλόπουλου περνά ο Ροντρίγκες.

21:58

70': Δυνατό σουτ του Κλωναρίδη, άουτ.

21:53

65': Μεγάλη ευκαιρία για την ΤΣΣΚΑ! Ο Βάσιν με ωραία μακρινή πάσα δίνει στον Τσάλοφ που νικιέται από τον Ανέστη για ν' ακολουθήσει άστοχο σουτ από τον Τζαγκόεφ!

21:47

59': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Λιβάγια και Σιμόες περνούν εκτός και τους αντικαθιστούν οι Κλωναρίδης και Αλμέιδα αντίστοιχα.

21:46

58': Ο Βιτίνιο εκτελεί κόρνερ από δεξιά για την ΤΣΣΚΑ διώχνει ο Αϊντάρεβιτς.

21:44

Το κόρνερ εκτελείτα από δεξιά αυτή τη φορά με τον Βιτίνιο να εκτελεί και τον αμαρκάριστο Βέρνμπλουμ να κάνει το 2-0 με κεφαλιά!

21:43

56': ΓΚΟΛ! 2-0 για την ΤΣΣΚΑ!

21:43

55': Κόρνερ για την ΤΣΣΚΑ από δεξιά.

21:41

53': Δύσκολη και καταλυτική παρέμβαση του Ανέστη με κεφαλιά εκτός περιοχής σε λανθασμένο γύρισμα του Τσιγκρίνσκι.

21:37

49': Ο Ακινφέεφ μπλοκάρει μετά τις κόντρες σε εκτέλεση φάουλ του Χριστοδουλόπουλου.

21:33

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

21:24

Οι λεπτομέρειες κοστίζουν σε τέτοια ματς και η αλήθεια είναι πως η ΑΕΚ δεν αμύνεται αποτελεσματικά στις εκτελέσεις κόρνερ των Ρώσων. Βέβαια, όλα παραμένουν ανοιχτά στο β' ημίχρονο. Για να δούμε...

21:17

45+1': Λήξη α' ημιχρόνου

21:16

Ο Βιτίνιο εκτελεί το πέμπτο κόρνερ της ΤΣΣΚΑ με τον Βάσιν να παίρνει την πρώτη κεφαλιά και τον Τζαγκόφ τη δεύτερη για το 0-1.

21:16

45+1': ΓΚΟΛ!

21:16

45': Κόρνερ για την ΤΣΣΚΑ από αριστερά.

21:15

44': Άτσαλο σουτ του Μπακάκη, άουτ.

21:13

42': Μακρινό σουτ του Γκάλο περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ακινφέεφ.

21:12

41': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Χριστοδουλόπουλος.

21:09

38': Σέντρα του Χριστοδουλόπουλου καταλήγει στα χέρια του Ακινφέεφ.